Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Budapesten hol van olyan...

Budapesten hol van olyan normális szórakozóhely, ahol kb. mai slágerek, vagy akár régiek is mennek, nem pedig a tuctuc típusú?

Figyelt kérdés
Kb. 18-25 éves korcsoporttal, egyetemistákkal vagy ilyesmi. Színvonalas hely, és nem negyvenes szingli nők meg pasik keresik társukat. Segítsetek!!!

2013. júl. 16. 20:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

"csak egyszál bikinit hoztam el az útraaa" :D

nemtuo mi bajod ezekkel a :) jóffélék. :)

amugy morrisons 2 -t ajánlom , meg romkertet.

2013. júl. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Morisons2-be 15 évesek járnak. Tucatzene van.

De amúgy mi bajod a 40 évesekkel? Ők már nem is jók neked?

2013. júl. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
morri 2 elég tróger hely, morri ligetben van nosztalgia terem, bár ott főleg 40+ korosztály van
2013. júl. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Milyen a Morrisons 2? Annyiszor emlegetik itt a fórumon, de nem vagyok pesti. Valaki elmondaná pár jellemzőjét?
2013. júl. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

tróger, igénytelen, sz#r, proli

Egyszer nézz el, ha kíváncsi vagy, de nem egy nagy hely, sőt.

2013. júl. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Morrisons 2 egy nagy f@s. Tömegnyomor, rohadt meleg, tele óvodással.
2013. júl. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Azért is kérdeztem, mert egyrészt állítólag ott mindenki be tud csajozni, másrészt oda járnak a PUA-k is gyakorolni, ahogyan hallottam.
2013. júl. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
A PUA-t felejtsd el, meg az összes ilyen pénzlehúzó bohóckodást, ahhoz meg különben sem kell semmi ilyenben részt venned, hogy a morrisonsban összeszedj pár 15-16 éves kislányt.
2013. júl. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
Színvonalas régi zenét az Orfeumban találhatsz, bár oda minden korosztályból járnak. Egyébként szomorú, de az igényes zenére általában a 30-40 évesek vevők
2013. júl. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
ez komoly? ekkora város és nincs egy normális hely... amúgy alapjáraton rock párti vagyok, de olyan zenét szintén sehol nem játszanak.. a 30-40 évesekkel az a bajom, hogy nem elég hogy stírölnek, de még oda is jönnek ismerkedni, pedig látják, hogy fiatalabbak vagyunk a barátnőimmel
2013. júl. 16. 21:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!