Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Depressziós lennék?

Depressziós lennék?

Figyelt kérdés

Péntek este van..Haverok hívtak hogy mennyek velük bulizni, mások ma estére szintén kocsmázni hívtak, míg az egyik oszt.társamnál házi buli van,aki szintén el hívott...mégis itt ülök a gép előtt.

Valahogy ha elhívna automatikusan nem-et mondok, mert nincs rá pénzem..

Itt ülök a gép előtt, és érzem hogy a haverjaim hagynak el, és újakat pedig képtelen vagyok szerezni.../már el is felejtettem milyen ismerkedni/

A suliban csak ülök és bámulok magam elé..a kedvem mindig szar, emmiatt is egyre több barátom hagy el. "Hagyd már abba a rinyálást, te fürdős k****" ezt hallom legtöbbször.

Folyton arra gondolok hogy a bánatomat el kéne mondjam valakinek, egy lelki társat kéne szerezzek, egy barátnőt, aki kicsit komolyabb, és nem csak dugni akar...

Az egyetlen volt barátnőm is azért hagyott el, mert voltak érzéseim, nemvoltam egy fadarab.



Nemtudom hogy hogyan, és min kéne változtassak, de ha nem változtatok magamon akkor teljesen össze fogok zuhanni...


Nemtudom hogy érthetően írtam le, vagy sem...de remélem valami magyarázatot/segítséget tudtok adni...


17/f


2013. okt. 18. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek nem barátok, maximum haverok...
2013. okt. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy házibuliba mennyi pénz kell? Lehet annyira nem is sok.


Próbáld ki h teszel erőfeszítést, és elmész, biztos jól érzed majd magad.


De ha van barátod, nem csak haverod, annak el tudod mondani a problémáidat. Vagy a szüleidnek. Vagy egy szakembernek.

2013. okt. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha a haverjaid nem csak a haverjaid lennének, akkor valószínűleg néha rákérdeznének, hogy van-e valami baj, és nem csak b*szogatnának. Akik meg a "barátaid", de elhagynak, azok nem is igazi barátok. Lehet, hogy komoly lelki problémák állnak a háttérben, csak még nem tudatosult benned. Ha úgy gondolod, keresd fel az iskolapszichológust, ha van, esetleg egy "sima" pszichológust, de akár az is segíthet, ha csak egy barátnak mondod el azt, ami nyomaszt.
2013. okt. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem beszólás , de a sajtburgerből nem szabad kiszedni a sajtot mert akkor el fogy belőle a sajt molekula és így csak a rántotthusi molekula meg a búza molekula marad és így nem adja ki a agysejtek molekula-összkülönbözetét szoval egyél sok sajtot
2013. okt. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!