Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Annyira szeretnék magam mellé...

Annyira szeretnék magam mellé valakit, de nő létemre teljesen reménytelennek tűnik a helyzet az eddigi tapasztalatok alapján. Mit tanácsos tenni?

Figyelt kérdés
Ugyan nem vagyok annyira hú de idős, de világéletemben nem volt se komoly kapcsolatom, se kisebb gyerek- vagy tiniszerelmem, még csak szexkapcsolatra sem tudtam embert találni, egy-két balul elsült próbálkozástól eltekintve. Nem tartom rondának magam, viszont egyre inkább gondolkoztatásra késztet a dolog, hogy mi lehet a hiba bennem. Általánosítva a dolgot: mit lenne érdemes tenni?

2013. okt. 18. 16:01
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:

Írjad le ide röviden az eddigi próbálkozásaidat. A fiatalok és mi idősebbek kitalálunk valamit!


Arc nélküli alakos fotó is jó lenne (ruhás is).

2013. okt. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
47%
Ismerkedni ugyan ebben a helyzetben vagyok férfi ként.
2013. okt. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
Jóban lenni magaddal és nyitottnak lenni másokkal, úgy általában.
2013. okt. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
30%

Na, itt majd kapsz leveleket százasával, hogy ők életed végéig melletted lesznek szerelemben. A többi 1000 pedig majd csak szimplán meg akar majd dugni szóval szemezgess.

Azt azért meg lehetne tudni, hogy szerinted miért alakultak így a dolgok? Akár privátban is, kíváncsi vagyok.

2013. okt. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%
Jaguár indul lepattanóra!! XD Te nem olyan vagy mint a többi de azért írjon privit. :D
2013. okt. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:

Hogy mit érdemes tenni? Először eldönteni, hogy változtatsz, aztán kitalálni, hogy hogyan, majd igyekezni azt megvalósítani. Mindezt úgy, hogy megengeded magadnak, hogy hibázz, és elismered a kis sikereidet is.


Jó felé gondolkozol, mert ilyenkor a hiba tényleg bennünk szokott lenni, és igyekezni kell javítani a helyzeten. Ha nagy a hiba, akkor nem megy könnyen, én is évek óta kínlódom az önmegreformálással, de történtek előrelépések, és ez a lényeg.


Azt tudom, hogy "átlagos, normális" nem leszek soha, inkább magamból igyekszem kihozni, amit lehet. Ezt javaslom neked is. Ne akarj más lenni, akarj inkább egy jobb te lenni.

2013. okt. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim válasza:
hàny éves vagy?
2013. okt. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:

Képet! Képet!

akár privátban is jöhet

2013. okt. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
Nyugi nem vagy ezel egyedül én se tudok találni se kapcsolatra se szexkapcsolatra normális partnert..... Most meg már olyan elfoglalt lettem h még esélytelenebbnek tartom :D de ne keseredj el ha gondolod priviben beszélhetünk részletesebben kifejtem nekem mi az oka meg talán tudok tanácsot adni :)
2013. okt. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Nos... Nem éppen a mániám magamat mutogatni, de várossal és életkorral talán... :)
2013. okt. 18. 16:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!