Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk ti mt csináltok azér h a...

Fiúk ti mt csináltok azér h a lány észrevegyen titeket?

Figyelt kérdés
Most komolyan, mindne fiú haveriasan viselkedik velem, milyen jeleket adtok ti h felfigyeljen rátok az a laány aki tetszik nektek?

2013. okt. 16. 21:40
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
uccso ez eleg roszul eset, foleg h nem is ismersz es h en vok az aki pont h nem olyan... kifejezetten gaz h ey lany ilyen koran csinal dolgokat amik raerhetnek... marh ezt erted azalatt a szo alatt amit mondasz, de ki tudja, es mivel meg nem volt baratom ezek az otleteim, de epp azer irtam ki ezt a kerdest h megtudjam a fiuk velemenyet errol mer tudtam h nem az amit gondolok, viszont h te ezt valasozld az inkabb teged minosit le sztem, elegge sajnallak h ilyenfele ember vagy, oszinte reszvetem barataidert akiknek el kell viselniuk teged, h egyaltalan vannak, ki tudja
2013. okt. 19. 15:14
 22/22 anonim ***** válasza:
utolsó neked nincs gyerekszobád? így beszélsz bökd meg! figyi gyorsan változtass a stílusodon még ki nem akasztja valaki az állkapcsod! én is egyet értek a kérdezővel, hogy én is marhára sajnállak, nem te tehetsz róla hogy bunkónak születtél, de akkor te inkább csak kérdezzél! sztem több szemed van mint agysejted! legalábbis itt azt mutattad ki! ):-|
2013. okt. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!