Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki tud adni tanácsot egy...

Valaki tud adni tanácsot egy 13 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
13 Éves fiú vagyok , mindenki azt kérdezi tőlem , hogy van -e csajod vagy , hogy jártál-e már valakivel , Én ere azt válaszolom , hogy NEM mert szerintem még egy 13 évesnek nem kellene , hogy kapcsolata legyen ! ( de meglehet , hogy rosszul gondlom , sőt biztosan )Volt olyan alkalom , hogy néhány lánnyal megpusziltuk egymást , de nem volt utána semmi! Nem tudom mi lehet a baj velem ! Kinézetem : 170 cm , kicsit mackósabb az alkatom, és nem nagyon mutatom ki , hogy laza vagyok és inkább szeretek elegánsabb ruhákba járni ! Azért kérem a segítségeteket , hogy agyatok néhány tanácsot , hogy min kellene változtatnom , vagy , hogy ,mit kell tennem , hogy legyen csajom ! Mert szeretnék !!!! :)

2013. okt. 16. 18:39
1 2
 11/16 FIVESTAR ***** válasza:

Tudok tanácsot adni =)

takarodjál le feküdi, és nézd át előtte a matekot :D

2013. okt. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Hova valosi vagy ?
2013. okt. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Szerbiai , de miért is ??
2013. okt. 16. 19:45
 14/16 anonim válasza:
Ez majd jönni fog magátol te fogod érezni hogy mikor állsz készen a csajozásra :D Nem másra kell halgatni hogy még ráérsz vele fontosabb a tanulás.. Én azt mondom hogy tanulás mellett simán lehet barátnőd.. :D
2013. okt. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
foggyál legyen bátorságod
2013. okt. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

sportolj valamit ;) !!

13/L

2013. okt. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!