Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki tud adni tanácsot egy...

Valaki tud adni tanácsot egy 13 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
13 Éves fiú vagyok , mindenki azt kérdezi tőlem , hogy van -e csajod vagy , hogy jártál-e már valakivel , Én ere azt válaszolom , hogy NEM mert szerintem még egy 13 évesnek nem kellene , hogy kapcsolata legyen ! ( de meglehet , hogy rosszul gondlom , sőt biztosan )Volt olyan alkalom , hogy néhány lánnyal megpusziltuk egymást , de nem volt utána semmi! Nem tudom mi lehet a baj velem ! Kinézetem : 170 cm , kicsit mackósabb az alkatom, és nem nagyon mutatom ki , hogy laza vagyok és inkább szeretek elegánsabb ruhákba járni ! Azért kérem a segítségeteket , hogy agyatok néhány tanácsot , hogy min kellene változtatnom , vagy , hogy ,mit kell tennem , hogy legyen csajom ! Mert szeretnék !!!! :)

2013. okt. 16. 18:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Még ráérsz a csajozással.:)
2013. okt. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

1. NYOMJADKIACAPSLOCKOT!

2. ...

2013. okt. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj hogy még nem jártál senkivel ráérsz.
2013. okt. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
[link] bocs h trollkodtam :D,,, várjál még vele korai
2013. okt. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
légy laza és legyen jó dumád.
2013. okt. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Pain for Pleasure ***** válasza:

"szerintem még egy 13 évesnek nem kellene , hogy kapcsolata legyen "

Pedig ez a helyes gondolat. Nincs veled semmi baj, még nem vagy érett egy kapcsolatra, ami teljesen érthető, hiszen még gyerek vagy.

A tanácsom: Ne a hülye korodbeliekre hallgass, még éretlenek.

2013. okt. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat én mint Írtam szerintem se nem kell egy 13 évesnek,hogy csaja legyen !
2013. okt. 16. 18:49
 8/16 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a világ változik, neked nem kell változnod! :D Ne hallgass rájuk, ráérsz csajozni! .D
2013. okt. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én 14 éves lány vagyok és nem érzem szükségét annak, hogy pasim legyen! Nem muszáj korán kezdeni! Ne akarj csak azért barátnőt, mert a többiek mondják, vagy mert az a divat! Erre késznek kell lenni!
2013. okt. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT !!!!!!! ..
2013. okt. 16. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!