Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, kb. százalékos eloszlá...

Lányok, kb. százalékos eloszlásban mennyire számít a külső-belső? Illetve, külsőben arc, felső-alsótest?

Figyelt kérdés

2013. okt. 15. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
45%

Hát külsőre ne legyen torz szülött. Csak ennyi a kritériumom.

Szem az olyan 60% (Legelőször. Később ez leesik 40%-ra, hogy meglegyen a 100% összesen. Úgy hogy számolj ezzel, ha tartós kapcsolattal számolsz). Ha az nem tetszik veszett ügy. Mosoly 20% és a maradék 40% a belső :)


Nekem a többi nem fontos.

Meg persze ne legyen 80 kg-nál nehezebb!

2013. okt. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80% belső, 20% külső, vagyis ne legyen ocsmány, akkor jó eséllyel külsőre is tetszeni fog, ha a belső rendben van.
2013. okt. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Külső 40%

Belső 60%

és ezen belül felosztogatva:

arc 50%

felső test 30%

alsó test 20%

2013. okt. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne legyen 80 kilónál nehezebb... én 187 centi vagyok és simán nehezebb...
2013. okt. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Pretty_Fighter ***** válasza:

belső: 55%

külső: 45%


arc: 38%

felsőtest: 37%

alsótest: 25%

2013. okt. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sok fiú bejön. Nem vagyok valami túl válogatós. A barátnôim szoktak is piszkálni érte, de nem érdekel.:)

És az ilyen menô fiúk sem érdekelnek. Csak a normálisabb, kedvesebbek.:)

Nem szeretem, ha egy fiú nem a pénzével villog.. az annyira idegesítô tud lenni. Szánalmas. Nem is érzem jól magam egy tehetôsebb fiú társaságában.

A szerény, átlagos, okos, normális fiúk tetszenek.:)


Szóval nálam a külsô nem csak az adottságokat jelenti, hanem az ápoltságot is.:)

Külsô: 60%

Belsô: 40%


Szeretem, ha sportol valamit a fiú, imádom ha izmos.:)

Viszont az arca is nagyon fontos. Egy szempárba is bele tudnék szeretni, akár.:)

Hiába százalékolnám a felsô- és alsótestet külön. Ha most azt mondom, hogy jobban tetszik a kockás has, mint az izmos lábak, vagy éppen a szép fenekek tetszenek nem pedig az izmos akarok, akkor csak arra az egy részedre gyúrnál?

Az nagyon csúnya és kiábrándító lehet, ha pl csak lábra nem gyúr az illetô.


Szóval ha nem gond, kicsit átírtam:


Arc: 45%

Test: 55%


Nem jönnék össze egy helyes, de lusta, kétballábas fiúval, egy jobb testû, sportos, kevésbé helyes fiúnak nagyobb sikere lenne nálam.


16/L

2013. okt. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

*nem szeretem, ha egy fiú a pénzével villog

Bocsi.

Elôzô voltam

2013. okt. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A 6-os az atom felszínes tinik mintapéldánya...
2013. okt. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos vagy, köszönöm szépen.

Nekem 10 fiúból 7-8 tetszik, helyesnek tartom ôket. Nincs megadva, hogy szôke legyen vagy barna, az mindegy. Ilyenek nem érdekelnek. A magasság se. Járnék velem egymagas fiúval is.


Tudom, azt írtam, jobban érdekel a külsô, mint a belsô. De ebben az ápoltság is benne van. Nem egyszer tetszett már meg olyan fiú, amiért piszkáltak (az átlagos, normális) barátnôim, mert ôk "bottal se érnének hozzá", mert így csúnya-úgy csúnya.

Ezzel csak azt szeretném mondani, hogy ameddig egy fiút sokan csúnyának látnak, nekem lehet ô nagyon helyes. Sôt.


Nem szeretem a mostani divatos fiúkákat, taszít a stílusuk. Nagyon. Taszítanak a pénzes és a bunkó fiúk is.


A belsôt azért "pontoztam le", mert hiáha mondanám azt hogy nincs így, ha így van. Nem egyszer randiztam olyan fiúkkal, akikkel passzolt a személyiségünk, de nem tetszettek külsôre. Adtam nekik esélyt. De végül egyikbe se tudtam beleszeretni.

Vagyis. Muszáj, hogy tetszen neked a párod. Nem azért fontos számomra sem, hogy "jajj villogjak vele az utcán", nem. Csak nekem tetszen és kész. Nem érdekel, hogy mit gondolnak rólam.:)


Ha még így is úgy gondolod, felszínes vagyok, akkor egészségedre.:*

6#-os voltam

2013. okt. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!