Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedni akarok de nem megy...

Ismerkedni akarok de nem megy (? )

Figyelt kérdés

A haverjaim swagek és nekik vannak.Én nem vagyok az.Az osztályban a csajok csak a swagekre buknak.5-ös tanuló,vízilabdázós alkat és néha hülyülés a többi haverral.


LEGYEK ÉN IS SWAG?NEM AKAROK AZ LENNI


2013. okt. 14. 23:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
hát ezek után bele se merek gondolni, mennyi hülyeség van a mai tinédzserek fejében. SWAG. Gondolom azt se tudtad mit jelent, ahogy a haverjaid sem.
2013. okt. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy swag és nem életstílusod a yolo akkor csak egy dolgot tehetsz #twerkit
2013. okt. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

#6 vagyok, tényleg ennek a rövidítése és amúgy yes i got my swagga back :))


http://www.youtube.com/watch?v=BVZJb4zbms0

2013. okt. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

1. Ne legyél se Swag, se Páwa(!), mert akkor csak a r*bancok jutnak neked, öltözz átlagosan és akkor majd egy NORMÁLIS lány jut neked aki a szeretetedet akarja és nem a pénzedet, vagy hogy menőzzön veled, MAJD!!!


2. te minek akarsz kapcsolatot 12 évesen??!! esküszöm a most 24 éves bátyjám 12 évesen még matchbox-ozott az udvaron, tejóóéég hova jut a világ?!! majd 14-15 évesen ráér ismerkedni...

2013. okt. 15. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!