Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagy hülyeség ronda fiúként...

Nagy hülyeség ronda fiúként abban reménykedni, hogy egy nap egy lány felfigyel rám valahol?

Figyelt kérdés
Tudom logikátlan, hisz, aki ronda az miért is tetszene bármelyik lánynak is, de mégis kiváncsi vagyok, hogy mi van, ha van egyetlen egy lány akinek mégis helyes vagyok, én ronda fiúként vagy hülyeség ilyenről álmodozni?
2013. okt. 14. 00:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ismered a vonzás törvényét?

Amugy ha keresel magadnak egy munkahelyet ahol sokan dolgoznak, ott humorral el tudod adni magad és másnem , de a ducibb nők felfigyelnek majd rád:)

2013. okt. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen, hülyeség. Egy ronda fiúnak esélye sincs, hogy barátnője legyen. Főleg, ha olyan ronda vagy, mint pl. én.
2013. okt. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Balanus_concavus ***** válasza:
Utolsó: a nők az önsajnálatot nem szeretik, így valóban nincs esélyed. Egy kemény férfira vágynak, nem egy kisgyerekre akit pátyolgatni kell, arra majd ott lesz az esetlegesen születendő gyerekük.
2013. okt. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!