Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagy hülyeség ronda fiúként...

Nagy hülyeség ronda fiúként abban reménykedni, hogy egy nap egy lány felfigyel rám valahol?

Figyelt kérdés
Tudom logikátlan, hisz, aki ronda az miért is tetszene bármelyik lánynak is, de mégis kiváncsi vagyok, hogy mi van, ha van egyetlen egy lány akinek mégis helyes vagyok, én ronda fiúként vagy hülyeség ilyenről álmodozni?
2013. okt. 14. 00:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem igen :\ Én nem vagyok ronda mégsem figyelnek fel...
2013. okt. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

17 évesen még én is ezt hittem, erről álmodtam.

most vagyok 21...és semmi.

takarodj erről az oldalról, ki a való életbe és szedj fel 1 lányt...valahogy.

én erre vártam, hogy a sült galamb a számba repüljön, de nem repült, belebuktam.

Volt 1 öngyilkossági kísérletem is hidd el, jobban jársz ha holnaptól csajt keresel magadnak 100000-rel!!!!!!!!!!!!

2013. okt. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ajj istenem.. Ezek a kérdések. Értem én, hogy kétségbe vagytok esve és rossz nektek egyedül. Menj ki az utcára és rengeteg ronda pasit látsz nőkkel. Hülyeség ez a "csúnya vagyok úgyse lesz soha barátnőm/barátom" hozzáállás. Az ilyen embereknek inkább azért nincs senkijük, mert rossz a hozzáállásuk, bénán lépnek fel a másik nemmel szemben és úgy konkrétan lúzerként viselkednek az önsajnálkozásuk közben.
2013. okt. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
"Ha mindig ugyanazt csinálod és más eredményt vársz, az a szenilitás első jele"
2013. okt. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Balanus_concavus ***** válasza:
Nem fog felfigyelni rád senki! Sőt, a legtöbb lány el fog utasítani. De ettől függetlenül kitartónak kell lenned, ismerkedni kell, s ha a saját kezedbe veszed a sorsod akkor előbb-utóbb fogsz egy lányt találni aki a te kezedet akarja fogni, és neked fogja szétrakni a lábát... de ha csak várod a sült galambot, akkor sohasem lesz ilyen nőd (vagy legalábbis jóval kisebb eséllyel).
2013. okt. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Miféle divat ez, hogy egy lánynak kell felfigyelnie rátok? :D Szedjétek össze a tökeiteket és menjetek oda a normális lányokhoz, nem azokhoz akiknek süt a gesztusaiból, hogy egy komolytalan bunkó fruska.
2013. okt. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
36%

Próbáld meg fejleszteni a külsőd, a rondaság több dologból is adódhat

Ha kövér vagy, sportolj, ha vékony, akkoris, ha szemüveges, viselj kontaktlencsét. A hajadat meg érdemes rövidre vágni.


Stílusból ami univerzálisan bejön az a fiatalos, de sznob stílus. Mindenki biztonságban érzi magát egy tehetős srác mellett, persze nem kell szórni a pénzt, lélekben legyél szabad. (zenei ízlés, stb) legyél ápolt, igényes (borotválkozz) és mondom. a hajaddal csinálj vmit.


Mosolyogj sokat, nézz általában keményen, viselkedj megfontoltan. Ha sárgák a fogaid súrold át őket naponta 3x fehérebbek lesznek.


Legyél magányos farkas. Ismerkedj vidéki lányokkal, őket könnyebb lefektetni, aztán megjön az önbizalmad is.

Hajrá!

2013. okt. 14. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Azt ne feledd soha, hogy egy lányt nem csak a külsővel lehet levenni a lábáról. Ismerkedj például neten, ha másként nem mersz egyenlőre. Eleinte beszélgess sok lánnyal , légy velük kedves és odafigyelő... Aztán meglátod, hogy egyre nőni fog az önbizalmad és már élőben is mersz majd ismerkedni. :)
2013. okt. 14. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
NINCS ronda fiu csak felos! Az a kepoesseged hogy mennyire vonzol egy lanyt csakis a mereszsegedtol es a humorodtol fugg. Es mind latod annak semmi koze a fizikai kinezetelednek.
2013. okt. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
rám mindig jöttek és jönnek. szerintem akkor nem vagyok ronda
2013. okt. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!