Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az lehet, hogy egy fiú azért...

Az lehet, hogy egy fiú azért fordul el gyorsan, mikor észreveszem, hogy néz, mert csúnyának tart és nem akarja, hogy azt higyjem, azért néz, mert tetszem neki?

Figyelt kérdés
2013. okt. 10. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Istenem ez a spekuláció :D Szerintem ha nem tetszel neki, akkor nem néz egyáltalán.
2013. okt. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
*higgyem, bocsi elírtam
2013. okt. 10. 19:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Fú hát ezt aztán jól kicsavartad. :D Szerintem csak tetszel neki, esetleg szeret nézelődni, de a te általad felvázolt jelenséget elég nehezen tudnám elképzelni.
2013. okt. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert hallottam valakitől, hogy a csúnya lányokra is ráfeledkezik, de, ha észreveszi a lány, hogy nézi, gyorsan elfordul, nehogy azt gondolja, hogy tetszik neki.
2013. okt. 10. 19:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Hülyeség egy csúnya lányra ha ránézek az észre veszi mert a srácnak látszik a mimikáján, hogy " te meg hogy az anyá.ba nézel ki?" Ha hosszan nézett tetszettél neki gondolom és azért nézett el mert zavarba volt és kellemetlennek tartotta a helyzetet.
2013. okt. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
jajj ne legyél ilyen kis buta :D azért néz mert tetszel neki ..:)
2013. okt. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Olyan kifejezéstelen arca volt, nem tudtam róla semmit leolvasni, ezért nem tudom elképzelni. De nem bambulás volt, ez biztos (hosszú lenne leírni, honnan tudom). Az biztos, hogy azért fordult el, mert rájött, hogy elég kellemetlen, hogy ismeretlenül néz, de nem tudok kiigazodni, mert a külseje alapján biztos, hogy elég magabiztos lehet, aki pedig az, az sztem legalább mosolygott is volna, ha tetszettem volna neki.

Hu, remélem, nem vagyok bonyolult.:)

2013. okt. 10. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!