Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy csaj és nem tudom mit...

Van egy csaj és nem tudom mit tegyek lehet hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés
Na a lényeg az hogy van egy csaj akivel egy ideig osztálytárs voltam de nem nagyon dumáltunk aztán másik iskolában megint osztálytársak lettünk és ott megismerkedtünk lényeg hogy jól eldumáltunk midig vele most leérettségiztünk és más más suliban vagyunk sokat dumálunk ha nem írok rá akk ő ír rám lényeg hogy el akartam hívni moziba mert feljött a mozi téma tehát elhívtam de azt mondta hogy most nem tud eljönni mert más programja van. Gondoltam ez a lekoptatós szöveg és úgy voltam hogy nem akarom feszegetni a témát mert ha más nem akkor legalább barátok legyünk erre 2 nap múlva meg rámírt hogy akkor mozi-ba megyünk-e meg hogy menne de csak ha 2-en megyünk mert most akkor velem akar menni moziba vagy esetleg egy kisebb buliba azért hangsújozta ki hogy 2-en mert 3-man mentünk régen mindenhova mikor 1 osztályba jártunk egy másik haverommal akivel szintén osztálytársak voltunk a lényeg az hogy az említett lány jóban van azzal a sráccal is mivel minden nap találkozik vele mert egy iskolába mentek érettségi után és nem értem miért nem akarja hogy jöjjön ő is tehát akkor lehet hogy azért nem akarja hogy jöjjön mert van esélyem nála? vagy mire véljem ezt? egyik napról a másikra nem tudom hogy csak barátként akar jönni vagy hogy esetleg más is lehet jó lenne tudni hogy mi lehet mert ha pl csak barátként akar és én elkezdek nyomulni a barátság is rámehet tehát ötletek?

2013. okt. 10. 00:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Befutó vagy. De szerintem legyél óvatos.

Ki lehet finoman is puhatolni a szándékait.

Pl. bókolj neki és figyeld a reakcióit stb.

2013. okt. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!