Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, miért féltek a félénkebb...

Fiúk, miért féltek a félénkebb lányoktól?

Figyelt kérdés
2013. okt. 9. 23:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

En nem felek toluk, csak az zavar amikor kezdessz felejuk nyitni, akkor vagy eltunnek es felnek meg megszolalni is vagy elkeseredettsegukben elutasitanak meg akkor is ha nagyon bejossz nekik.


Mar 2x kerultem ilyen helyzetbe az elso jol sult el mert ramenos voltam. Eletem legszebb evet toltottuk eggyutt. A masodik most tart csak eppen nem tudok vele kommunikalni mert megijedt amikor kozeledni szerettem volna.


Itt kitartas es kedvesseg kell. Ha nincs meg benned valamelyik akkor nem is erdemes probalkozni.

2013. okt. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy csúnya srácként van okom félni a lányoktól, sajnos nem csak a félénkektől, hanem mindenfélétől.
2013. okt. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!