Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi lehet az oka, ha egy fiú...

Mi lehet az oka, ha egy fiú húzza halasztja a személyes találkozót?

Figyelt kérdés

19F-18L itt tanul ahol én lakok...idő lenne rá,2 hónapja beszélgetünk napi sok sok órát a facebookon jóban vagyunk meg minden én már mondtam hogy talizzunk meg ilyenek. Én vagyok a csaj,nem akarok rámenős lenni mert nem a stílusom tapadni de ez így kezd rossz lenni. Mindig húzza a dolgot hogy majd meg minden...de rákérdeztem hogy most mi is van,és érzem hogy akarja meg mondta is meg minden minden de mégsem. Ő nem lép semmit kb. Tudom hogy önbizalom hiányos./Azt hiszi hogy nem néz ki jól stb/Ez játszik közre ennyire? Egyébként bonyolult személyiségű érzelmi alalfabéta típus.

Vagy most mi van? Erre van valami megoldás?Vagy hagyjam?



2013. okt. 9. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen biztos hogy alalfabéta XD Félén azt se tudja hogy mit csináljon ha majd egy légtérbe kerül veled, virtuálisan nem olyan gátlásos gondolom.
2013. okt. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem egy gátlásos srácról van szó..sőt..csak ilyen téren.Amúgy baromi jó személyisége van,ezért sajnálnám a dolgot.Nagyon ritka az ilyen nekem :/

Ha lehet ezért nem adnám fel könnyen. Csak ha menthetetlen.

2013. okt. 9. 19:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Élőben gátlásos, én is ilyen vagyok, de én képes vagyok feloldódni szimpátia esetén és utána már nincs probléma, a másik típus aki akkor sem tud, adj neki egy esélyt, nem azért csinálja mert nem szeret! A magunkfajtának kell egy kis lökés (néha nem is kicsi)


29/F

2013. okt. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy egy másik nő van a képben, és ha vele nem jönne össze, akkor..
2013. okt. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, te tuti csaj vagy, egyből kombinálsz! Biztos nem ez a helyzet!
2013. okt. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de mi van ha mégis csaja van vagy vmi lelki traumát élt át...
2013. okt. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nincs másik csaj.Erre fejemet tenném.Nem ez a mindenkivel kavarok típus.Nagyon is megvállogatja kivel mit merre meddig..úgy tűnt én átmentem a rostán..bár már nem tudom.
2013. okt. 9. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!