Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Akarnátok úgy személyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Akarnátok úgy személyes találkozót egy lánnyal, hogy nem akartok tőle semmit?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki írt, hogy szeretne megismerni, így elkezdtünk levelezni, de személyesen is találkoztunk már egy párszor, mivel egy helyen dolgozunk. Most meg rám írt, hogy szeretne személyesen is találkozni velem, én meg visszaírtam, hogy nem akarok tőle semmit, erre meg azt írta, hogy ő se úgy gondolta, csak beszélgetni akar velem.

Most hazudott, vagy tényleg létezik ilyen, hogy egy fiú mindenféle hátsó szándék nélkül csak beszélgetni akar egy lánnyal?


2012. aug. 26. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Szeretek ismerkedni, beszélgetni. És nekem is mindig félre értik a lányok.
2012. aug. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak az a furcsa, hogy amikor találkozunk, mindig úgy néz, hogy már zavarba jövök.

Barátság meg ki van zárva, nem hiszek abban, hogy lehet fiú és lány között barátság.

2012. aug. 26. 10:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy Te nem hiszel benne, lehet, hogy ő igen. Bonyolult kérdés ez. Ha Te így érzed, ne találkozz vele.
2012. aug. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sosem beszélgettem még lánnyal mindenféle hátsószándék nélkül :D
2012. aug. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!