Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy férfi halogatja a...

Ha egy férfi halogatja a találkozót az rosszat jelent?

Figyelt kérdés

Még nyár előtt megbeszéltük a találkozót.

Rákérdeztem chaten nemrég, erre közölte, h elfoglalt, sokat dolgozik, de van kedve találkozni.

Ha le akar koptatni akkor miért írja, h van kedve és majd írni fog ha ráér? Írtam, h konkrétan mondja meg ha nem akar találkozni, de akkor miért hiteget?

Magamból kiindulva mindenkinek arra van ideje amire akarja. Miért nem mondja meg konkrétan ha le akar koptatni vagy ez nem lekoptatás és valóban nem ér most rá, de jelentkezni fog később? Mennyit várjak rá?


Fiúk válaszát várom elsősorban!


Én: 20L (Ő: 25F)


2013. szept. 6. 19:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. szept. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Várd meg, és kész. A mai lányok nem hiszik el, hogy vannak még elfoglalt emberek???
2013. szept. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nyár előtt:D Beszélj meg vele egy időpontot. Lehet hogy elfoglalt.
2013. szept. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
igen ;( ezt lányként is elmondhatom.
2013. szept. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
tartalékpunci lettél
2013. szept. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

*Ha le akar koptatni akkor miért írja, h van kedve és majd írni fog ha ráér?


Ember nő vagy legyen már tartásod:D Pasi annyi van mint égen a csillag. Neki kéne kezét lábát törni, hogy szóba állj vele. Nem hogy te pincsikutya módjára várs, hogy "őfensége" méltóztatik a "drága" idejéből 2 percet rád szánni.


Hát kapjál már a fejedhez. Jóanyád miért nem tanitotta ezt meg neked?

2013. szept. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Velem volt ilyen. De az enyém komplikáltabb volt. Idősebb volt a lány mint én. Meg előtte pár hónappal még úgy fogalmazott, hogy nem gondolt még bele, hogy fiatalabbal kezdjen, tehát finoman visszautasított. Eléggé szarul esett, de nem mutattam, próbáltam úgy viselkedni mint addig. Aztán összejött valami f**sszal, az otthagyta pár hónapon belül, akkor meg már megint másféléket beszélt, jött kisírta magát a vállamon, nyíltan flörtölt, meg minden. Meg már találkozni is akart én meg már csak kapkodtam a fejem, mert azt se tudtam mi van. Úgyhogy mondtam, persze persze... és leléptem.
2013. szept. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nekem teljesen egyértelmű volt, h bejövök neki. Miért gondolta meg akkor magát? Nincs más lány most a közelében, nem hiszem h azért utasított vissza,mert más tetszik neki...
2013. szept. 6. 20:02
 9/14 anonim ***** válasza:
A 6-os nagyon tud:D
2013. szept. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá.
2013. szept. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!