Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért tesz valaki egy csomó...

Miért tesz valaki egy csomó utalást arra, hogy szívesen látna, találkozna velem, ahelyett, hogy elhívna randira?

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 23:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Azért mert félek, hogy mégsem akar elhívni és csak hülyít és ezért tesz csak utalásokat és nem akarok pofára esni. Lécci segítsetek mert mindjárt megőrülök! Nem tudom, mit írjak!!
2013. okt. 8. 00:24
 12/18 anonim ***** válasza:
Az ugyanaz.
2013. okt. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Mi ugyanaz?
2013. okt. 8. 00:26
 14/18 A kérdező kommentje:
Na már válaszoltam. Azt írtam, hogy tetszik az ötlete.
2013. okt. 8. 00:36
 15/18 anonim ***** válasza:
Félénk nem biztos a dolgában ezért csak utalgat
2013. okt. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kezdeményező lányok engem beindítanak.

De te is tehetnél utalást, ha már elhívni nem tetszik...

"Múltkor említetted a sétálást. Nekem kedvem támad hozzá. Van ötleted, hova menjünk?"


No ezzel nem veszed el az önbizalmát, mert a kezdeményezés lehetett az övé, amikor felvetette. (holott tudjunk, hogy inkább a te provokálod) Ha mond egy jó helyet, akkor még az önbizalma meg is jön, hogy igen, ő mondta, hogy hova menjetek.

2013. okt. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha meg nem tud konkrét helyet mondani, kérdezd meg, hogy mit szólnál a XY sétányhoz, még úgysem voltam ott, kíváncsi vagyok milyen lehet.
2013. okt. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi, jó ötletet adtál, csak nem fogok ennyire konkrétan rákérdezni. Ugye írtam neki, hogy tetszik az ötlete, erre az volt a nagy reakciója, hogy küldött egy mosolygós fejet. Komolyan mondom, ha ennyi bátorsága nincs, hogy elhívjon, ráadásul úgy, hogy látszik, hogy támogatom az ötletét, akkor meg is érdemli, hogy ne találkozzunk...
2013. okt. 8. 23:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!