Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy közeledjek felé?

Hogy közeledjek felé?

Figyelt kérdés
Van egy évfolyamtarsam aki nagyon tetszik. Még soha nem beszéltünk. Idén jött. Én félénkebb vagyok, nehezen ismerkedem, de ezzel a fiúval nagyon szeretnék megismerkedni. Nem sokat látom, de ha meg igen, akkor a haverjaival van. Menő srácnak tűnik, én meg nem vagyok valami menő.
2013. okt. 6. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Elosszor irj ra "fészen", hogy mi volt a lecke, mit kell tanulni stb. Hamar ennyire beszeloviszonyban vagytok, akkor beszelhettek masrol is, majd mond azt neki, hogy bejon. Hidd el, mi egyszeruen mukodunk, igazabol, ha nincs baratnoje, akkor nagy valoszinuseggel viszonozni fogja. Ne komplikald tul!
2013. okt. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
van vlmi az előző válaszába, am nekem is ez a gondom, de már nem vok sulis, és én nem beszélek vele még FB-n se
2013. okt. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2# ha nem beszelsz egyaltalan vele, akkor semmi eselyed nincs. Hivd fel, beszelj vele es hivd el egy KVra, vagy valahova, ahol lehet beszelni. Ha nem viszonozza, akkor mi lesz? Maz megint nem beszeltek. Sokat nem veszithetsz!
2013. okt. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!