Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretem, de semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem, de semmi tapasztalatom. Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés

Elsőre, aki le meri írni, hogy "házi nyúlra nem lövünk", azt én magam lövöm le. :) Tehát vagy egy lány az osztályomból, akivel kb első óta jóban vagyunk. Most mind a ketten 10-be járunk és én már jó két éve szerelmes vagyok bele. Régen mind csak arra vártam, hogy majd valahogy kiderül, hogy ő is szeret engem. Aztán rájöttem, hogy ilyen csodák nincsenek. Tavaly nagyon jó barátok lettünk és lehet, hogy ő is többet akar tőlem az egyszerű barátságnál. Sokszor láttam már ilyet, hogy a lányok beleszerettek a legjobb barátjukba és vica-versa. Nagyon szeret cukkolni, piszkálni és sokszor van, hogy csak úgy találkozik a tekintetünk órán, folyosón, stb. Én nem vagyok az a tipikus menő srác, ős sem az "osztály celebje". 


Sajnos nem merek rákérdezni, hogy tetszem-e neki, mert félek, hogy ezzel elveszíthetem. Jobban szeretnék inkább szépen lassan, de biztosan közeledni felé; lassú víz partot mos. Tehát ebben kérném a segítségeteket, hogy hogyan is tegyem ezt. Soha nem volt még barátnőm, soha nem voltam még ezelőtt szerelmes. Mondjuk volt már olyan, hogy tetszett valaki, de ez teljesen más érzés, gondolom nem kell magyarázni. Gyakorlati tapasztalatom 0 szintű. 


Bunkók kíméljenek!



2013. okt. 4. 20:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj közös programokat kitalálni: menjetek el moziba, színházba, koncertre, nem tudom, milyen szórakozást kedveltek. Meghívhatod magadhoz akár egy közös tanulás ürügyén is. Ezek mind olyan dolgok, amik barátok közt is teljesen természetesek, de több időt tudsz vele tölteni, és meglátod, hogyan reagál. Ha szívesebben megy máshová, vagy folyton beszervezi a barátnőit is, akkor lehet, hogy ő nem érez többet barátságnál. Viszont ha vevő a közös időtöltésre, és esetleg ő is szervez programot, akkor jó esélyed van. Nekem egyik kapcsolatom sem kezdődött úgy, hogy nyíltan rákérdeztek, tetszenek-e nekem, csak egyre több időt töltöttünk együtt, és mind a ketten éreztük, hogy összetartozunk.

Sok sikert!

2013. okt. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!