Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért levelezget velem ez a...

Miért levelezget velem ez a pasi ha nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Ismerjük egymást, jópárszor találkoztunk de havi 1-szer futuink csak össze kb. Ismerősnek jelölt facen, én írtam neki akkor leveleztünk. Majd megint írtam neki de akkor nem válaszolt. Majd találkoztunk és nagyon kis aranyos volt. Akkor megint írtam neki pár nappal később, na akkor már tényleg jobban belelendült az udvarlásba, bókolgatott, flörtölgetett, próbált ilyen befűzős szövegekkel jönni nagyon kis nyalizós lett. Azt hittem érdeklem, 2 hete elköszöntem tőle, és azóta semmi. De ha nem érdeklem, mert hát nem érdeklem kjülönben keresne, akkor minek adott elő olyan szövegeket?
2013. okt. 5. 20:55
 1/2 Intoxcation ***** válasza:

Viccesnek akart tűnni. Tipikus férfi megnyilvánulás.

Vagy csak a figyelmed akarta felhívni.

2013. okt. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
unatkozott és talonban akar tartani, de még nem vett elő. Az a pasi akit te érdekelsz, azt le sem tudod vakarni magadról.
2013. okt. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!