Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy fiuval megismerkedtem...

Egy fiuval megismerkedtem mint később kiderült fiatalabb nálam. Mitcsiináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Na szval. 14 éves múltam lány vagyok, most fegok felvételizni. Megismertem egy fiut,felszínesen-tehát nem ismerem még annyira, de helyes megminden, de későb kiderült h 2 évvel fiatalabb mint én. Közben én ugytudtam h egy évvel idősebb mint én, meg magasabb is. Igazából az lenne a kérdés, hogy mitcsináljak mert nem akarom tévhitbe kergetni-hogy van/lesz köztünk valami mert ugye még csak 12 éves, és nem nagyon ismerem,de megszeretném ismerni, csk ha nem jön össze akkor,hog mondjam meg neki? (nem akarom összetörni)a másik kérdésem pedig az volna: hogy szerintetek nem gáz hogy fiatalabb nálam? Mindenkinek köszönöm az értelmes válaszokat!

2013. okt. 4. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmit.
2013. okt. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan folytasd, nem tesz semmit 2 év.
2013. okt. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Úristen, azonnal szakíts vele! Ez így nem fog működni!
2013. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat szeretnék! aki nem bírja ki poénkodás nélkül ne irjon! a második válaszolónak köszönöm :)
2013. okt. 4. 21:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Hová fajul már a gondolkodás? Jól érzed vele magad? Akkor meg mit érdekel, hány éves?
2013. okt. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem N.K. a monogramod ???
2013. okt. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Leirtam hogy még nem ismerem csak felszínesen! Utolso nem nem az a monogrammom. :)
2013. okt. 4. 21:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Idővel jobb lesz,nyugi :)
2013. okt. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

14 évesen hány éves pasit szeretnél magad mellett tudni?

Rajtad kívül nem hiszem hogy mást zavarna a korkülönbség, gondolj csak bele addig tetszett amíg azt hitted 15 éves?

mert nem hiszem hogy 2 év olyan nagy korkülönbség lenne...

2013. nov. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!