Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megismerkedtem egy lánnyal...

Megismerkedtem egy lánnyal egy egyhetes táborban és mondta hogy jelöljem be fb-n 2 napja beszélek vele de már kezdek kifogyni. MIt kéne kérdezni amivel tud magáról beszéllni? Konkrétan?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 19:27
 1/8 moonlightsentinel ***** válasza:
Hát szerintem taliznotok kéne :D Az ilyen 24/7 neten beszélgetünk dolgok ezért nem jók, mert nem ér újabb közös élmény, és csak kifogytok a témából... neten csak úgy érdemes beszélni, ha tényleg van valami dolog, amit meg kell, csak azért hülyeség beszélni, hogy ne legyen csünd. Semmi nem történik, ha nem 24 órában dumáltok egymással :P
2013. júl. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Laplace transzformáció alkalmazasa

lineáris di erenciálegyenletek és -rendszerek megoldására

2013. júl. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Melyik a kedvenc pokemonja, miért, elkapná-e, képezné-e.

Ha bármit megvehetne, mi lenne az első dolog.

Milyen gyakran vágja le a körmét.

Csirkepörkölt, vagy parizeres kenyeret enne most inkább.

Almás fahéjas vagy a fahéjas almás teát preferálja jobban.

Milyen tervei vannak a jövőre nézve, akár 2 hét akár 2év.


most ennyi jutott eszembe, tök gáz mind de legalább látod, hogy nem nehéz valamivel előrukkolni ha beszélget az ember. ne erőltesd, dobj fel valami témát és csak ússz az árral.

2013. júl. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy áll a menzesze?
2013. júl. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igazából még vannak plussz kilók rajtam és augusztusra leis fogynám azt a 7-8 kilóót akkor jobban festenék valószinüleg jobban bejönne neki ezlrt probálok még csak neten beszéllni vele
2013. júl. 7. 19:36
 6/8 anonim válasza:
figyeld én ilyenekben szakértő vagyok, figyeld. Nem kell kérdezgetni semmit, ami esszedbe jut, arról beszéltek, vagy ha témához illő kérdésed van, megkérded, vagy ha nem témához illő, csak úgyeszedbe jut, akkor is megkérdezheted. Nem lesz semmi baj belőle. Csak magadat add, az a lényeg. Ami jön, azt írd le. Esetleg ha kell segítség, irj privátot, ott mondhatokneked 1 konkrét példát is.
2013. júl. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A vásárlás. Az nyerő téma. Ha azt írja, hogy nem szeret vásárolni, akkor hazudik!
2013. júl. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
figyelj ha meg adta a nevét akkor nem fogja érdekelni a kilóid, hiszen szimpi vagy neki :) Az a baj ,hogy nem lehet ezeket sokáig húzni :s Nálam a zene mindig hosszú téma szokott lenni meg a linkelgetés nem tudom hogy már kilőtted-e
2013. júl. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!