Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Adnátok tippet egy bajba...

Adnátok tippet egy bajba jutott lánynak? Nagyon fontos? Hogy hívjam el randira? L/22

Figyelt kérdés
Nos van egy pasi aki irtóra tetszik. Ma mondta,hogy szombaton szabad lesz. Ennek kapcsán szeretném őt elhívni valahova. Ilyen téren félénk vagyok,szóval úgy kellen hangzania ,majd,hogy ő hívjon meg. Nagyon félek tőle. Nos arra gondoltam szombaton este adják a Titanicot és vele szeretném megnézni. Ezt ,hogy adjam elő neki óvatosan,azért ,hogy ő a férfi és ő nyisson felém?? Nem szeretnék annyira ráakaszkodni,de mindig mondja,hogy egyedül van,meg egyedül érzi magát. Segítenétek?? Köszönöm

2013. okt. 2. 22:16
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha te is azt mondanád hogy egyedül leszel szombaton. Akkor nyitnál is egy picit de mégis megvárnád hogy ő mondja ki hogy akkor találkozna veled. Ha nem mond semmit erre akkor hagyjad szerintem mert elég gyámoltalan. Akárki akármit mond meg így 21. századi nő meg úgy. A férfi legyen már férfi a nő meg nő. Fel lehet cserélni a szerepeket hogy a nő legyen a "tökös" és hívja a pasit randizni de az azt jelenti hogy a pasi egy gyámoltalan kisfiú aki annak ellenére hogy a nő meglibegteti a lehetőséget nem él vele csak vár a sültgalambra. Az ilyen nem férfi utána meg ha a nőnek kell tökösnek lenni a kapcsolatban jön az hogy jajj nem érzem férfinek magam, meg egy papucs vagyok. Igenis vannak olyan dolgok amiket jobb ha férfi tesz meg ilyen a randira hívás. Akkor érzi magát a nő is nőnek és a férfi is férfinek. De manapság tudom nagy divat cserélgetni a szerepeket és csodálkozni hogy miért is lett ilyen elk.rt ez a társadalom.
2013. okt. 3. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Ennyire jó pasi lenne? :D

Egy lány nem kezdeményezhet, meg kell várni, amíg ő akar valamit. De a Titanic-kal rá akarod erőltetni a magad akaratát.

2013. okt. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!