Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Adnátok tippet egy bajba...

Adnátok tippet egy bajba jutott lánynak? Nagyon fontos? Hogy hívjam el randira? L/22

Figyelt kérdés
Nos van egy pasi aki irtóra tetszik. Ma mondta,hogy szombaton szabad lesz. Ennek kapcsán szeretném őt elhívni valahova. Ilyen téren félénk vagyok,szóval úgy kellen hangzania ,majd,hogy ő hívjon meg. Nagyon félek tőle. Nos arra gondoltam szombaton este adják a Titanicot és vele szeretném megnézni. Ezt ,hogy adjam elő neki óvatosan,azért ,hogy ő a férfi és ő nyisson felém?? Nem szeretnék annyira ráakaszkodni,de mindig mondja,hogy egyedül van,meg egyedül érzi magát. Segítenétek?? Köszönöm

2013. okt. 2. 22:16
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Ehhez ismerni kellene, hogy mióta ismered, mennyit találkoztatok már ez előtt, mert csak úgy elhívni elsőre valakit saját albiba vagy lakásra elég tolakodó lehet. :)


De én azt csinálnám ha többször beszéltetek már hogy a film előtt bringáznék vele egyet de csak spontán írva neki hogy van-e kedve tekerni egyet mert te mész és ha nyert ügyed van akkor megy...aztán meg spontán megemlíteni hogy uhh, most lesz este a titanic. Lenne kedved velem megnézni?

2013. okt. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
33%

Figyi, én a helyedben semmit nem kavarnék. Az a pasi aki tőled akar valamit, az udvariasan megfogja kérdezni, hogy ráérsz-e, és volna-e valami ötleted az adott napra, mert veled szeretné tölteni. Ez a minimum.


De az, hogy egy pasi, ősbunkó módjára odaveti neked, hogy szombaton őkegyelme szabad lesz, és te mint a csicska ugrasz, az nagyon gáz. 22 éves létedre végképp.Később meg még úgy is.

A pasi az akinek össze-vissza kell törnie magát, hogy te szóbaelegyedj vele, és nem forditva. Még ha a világ legjobb pasijáról is van szó-akkor is.

2013. okt. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
57%

Amit a 60százalékos mondott, az a sötét feudalizmusba vinne vissza.

Remélem, hogy a kérdező modern, XXI. századi nőnek vallja magát, és ennek megfelelően fog cselekedni.

2013. okt. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen jó nő is írná, nem nézném meg a Titanicot mégegyszer!
2013. okt. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
88%
13 Semmiféle sötét feudalizmusról nincs szó, de egy nőnek legyen tartása, és kész.Egyetlen pasi ne csicskáztassa, főleg az a pasi ne, aki a nőtől akar valamit.
2013. okt. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
13 Egy modern XXI.századi nőnél alap a tartás.
2013. okt. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 AeonFLUX ***** válasza:
72%

TANULJÁTOK MÁR MEG, HOGY A PASIK NEM VESZIK AZ NŐK UTALGATÁSAIT ÉS "JELEIT", HANEM A TISZTA EGYENES BESZÉDET, CSELEKEDETET ÉRTIK MEG! Sok hülye pıcsa...

És ezt nőként mondom.

2013. okt. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
a 60%-os válaszolóhoz hasonló nők miatt van egyre több magányos, önpusztító, önbizalom hiányos öngyilkos férfi ma Magyarországon.
2013. okt. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

A tartás ebben az esetben nem más, mint képmutatás, megjátszás, játszmázás.

Miért? Mert a kérdező valódi vágyait és szándékait palástolnia kell egy idejétmúlt, az egyenjogúság előtti időkből származó "eszme" miatt.

A valódi tartás akkor kezdhet megnyilvánulni, amikor a pár már összejött.

A megjátszás nem egyenlő a tartással.

"Akarom, de nem tehetem, mert mit gond majd rólam? Lenne pofám hangot adni a vágyaimnak! Micsoda bűn lenne! Inkább kerülőutakat keresek, hogy a saját életemet nehezitsem!" WOW

2013. okt. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

@15 "Semmiféle sötét feudalizmusról nincs szó, de egy nőnek legyen tartása, és kész.Egyetlen pasi ne csicskáztassa, főleg az a pasi ne, aki a nőtől akar valamit."


Semmiféle sötét feudalizmusról nincs szó, de egy férfinak legyen tartása, és kész. Egyetlen csaj ne csicskáztassa, főleg az a csaj ne, aki a férfitől akar valamit.


Na akkor most mi lesz, kihalunk mert mindenki túl büszke kezdeményezni? Hagyjuk már ezt a marhaságot. Egyébként is, az most neked komolyan megalázó, hogy egy ilyen célzás után a kérdező megpróbálna lecsapni egy lehetőségre? Oké, az nekem is szemforgatós kicsit, hogy ennyire körülményesen, mert én az egyenes beséd híve vagyok.

2013. okt. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!