Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért frusztrál ennyire, ha...

Miért frusztrál ennyire, ha meglátok egy számomra vonzó lányt az, hogy nem vagyok álompasi, hogy defektesek a testi adottságaim (magasság, tömeg, arcszerkezet), hogyan fogadhatnám el, hogy én sajnos ilyen ronda genetikával bírok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az én külső adottságaimmal nem, hogy számomra vonzó, de nem vonzó lányoknak sem igazán kellek. Tapasztaltam. Olyan rossz érzés, hogy ma is mellettem állt tök közel egy vonzó, formás lány, de igazából jön a tudat, az érzés, hogy nekem hozzá semmi jogom, hogy hozzá kevés vagyok a külsőm miatt, de olyan lányhoz, aki meg nem vonz, nem tudok vonzódni, így elég csapdában vagyok, bár nem rég nevezett rondának egy számomra nem vonzó, kövér lány, így úgy látom őket sem kell sajnálni, nekik is van ám mérce és vágy.
2013. szept. 30. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Paraszt.Mi a bajod a duci csajjal? Meg kellene ismerni,esetleg nem gondolod? 25/f
2013. szept. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ahogyan neked sem jön be az a kövér csaj úgy neki sem jössz be, mert senkinek sem jössz be, de hidd el találhatsz olyan csajt aki nem ronda (nem szép hanem átlagos) és járna veled
2013. szept. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
EGyes, hagyjál már! A lányok sem járnak egy csúnya fiúval, akkor én minek legyek boldogtalan olyan lánnyal, akihez nem tudok vonzódni, ja és csak, hogy tudd, megpróbáltam olyannal, aki nem vonzott testileg, nem lett jó vége, azóta nem erőltetem ezt.
2013. szept. 30. 20:36
 4/4 anonim ***** válasza:
2013. szept. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!