Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnan tudom, hogy egy lánynak...

Honnan tudom, hogy egy lánynak tetszem vagy épp csak érdeklem?

Figyelt kérdés
Láttam más kérdésnél,hogyha lájkolja a prof képemet facebookon, ez jelent valamit? Vagy pedig,hogy néha megfogja a kezem meg mindig röhög rajtam?? Kíváncsi vagyok mindenre!
2013. szept. 29. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle az a legegyszerűbb ;) ne a legendákban bízz :D
2013. szept. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"meg mindig röhög rajtam"


Elég negatívan hangzik.

2013. szept. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Ürítsd ki az elméd. Hagyd hogy az erő vezéreljen!
2013. szept. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sehonnan.
2013. szept. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bármennyire is trollnak tűnik a 3. válasz, de igaza van: ha készen állsz arra, mind testileg, mind szellemileg arra, hogy barátnőd legyen, akkor érezni fogod, hogy mi a helyzet.
2013. szept. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fogd meg a seggét. Ha nem jössz be neki, akkor tökön rúg, vagy feljelent molesztálásért.
2013. szept. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem erröl van szó. Volt már barátnöm de egy ideje nincs, csak sok lány lájkolja a profil képem és emiatt kérdeztem meg. És a röhögés legyen nevetés! :)
2013. szept. 29. 22:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha neked tutira bejön, akk mire vársz? Menjetek el vlhova kettesben, és már biztos, h fogok tudni! :)
2013. szept. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!