Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet egy ilyen lanynak...

Lehet egy ilyen lanynak valaha komoly kapcsolata?

Figyelt kérdés

eddig 3 kapcsolatom volt, a leghosszabb fele ev volt..altalaban az en hibambol szakitottunk..mert eldobtam a biztost a bizonytalanert..a fiuk mindig akkor udvaroltak nekem amikor volt baratom amikor mar szingli voltam akkor mar nem..ez az egyik kerdesem..miert van az hogy a fiuk csak akkor erdeklodnek egy lany utan ha van baratja? ha pedig szingli akkor mar nem erdeklodnek?

most 18 eves fejjel mar szeretnek ezen valtoztatni..hogy ne legyek ilyen naiv..hogy lehetne ezen valtoztatni? az utolso kapcsolatom fel eve volt..azt sem tudom igazabol hogy voltam e mar valaha szerelmes. egyesek szerint csak a magany elol menekulok.. hogy lehetne ezen valtoztatni?

mielott jonnenek a negativ hozzaszolasok nem vagyok r....c, mert egyetlen egy 'udvarlommal' sem volt semmi es nem is lesz..

hogy lehetne igy komoly kapcsolatom? hogy tudnek megvaltozni?


2013. szept. 29. 11:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Ha valakivel jó, akkor ne váltsál másik srácra, csak azért, mert vele meg izgalmasabb. Bár szerintem ezzel még ráérsz, és egy-két évig csináld még ezt. Honnan tudnád, hogy kivel akarsz élni, ha nem próbáltál ki többet is?
2013. szept. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nagyon elkeseredett lehetsz így 18 évesen.
2013. szept. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Amíg te magad nem komolyodsz meg, addig nem lesz komoly kapcsolatod.

Próbáld jobban megválogatni, hogy kivel jársz, de ne ess abba a csapdába, hogy annyira válogatsz, hogy nem felel meg senki.

2013. szept. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
egy kicsit igen..el vagyok keseredve mert a korombeli lanyok mind mondogatjak h milyen jo nekik mert mar 2-3 eve egyutt vannak a baratjaikkal..kinosnak erzem ezt
2013. szept. 29. 11:32
 5/16 A kérdező kommentje:

amugy igy nezek ki:

mindenki 16nak nez..amugy


1.

[link]

2.

[link]

3.

[link]

2013. szept. 29. 11:41
 6/16 anonim ***** válasza:
Belinkelt képek után, hihetetlen a történet.
2013. szept. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Kérdésre a válasz: nem.


A legkomolyabb kapcsolatod valami 60-70 körüli öregemberrel lesz, akit majd napi 3-szor kaphatsz torokra, hogy eltartson. Pincérnőnek és takarítónőnek még remekül beválhatsz, de gondolom ők azok akiket kutyának se tartasz. Már az értelmi szintedből kiindulva.


A hozzád hasonló kislányok annyira tökéletes tündibündi hercegnők, hogy mesterségükkel a lábuk között születnek, és meggazdagod(hat)nak belőle. :) Ha nem is valami öregemberrel, akkor összeharácsolják 4-5 férfitól egyszerre a megélhetést (félreértés ne essék, az ilyen kitartó férfiakat se tartom többre).


18/F, 2 éve kapcsolatban. :)

2013. szept. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

egyaltalan nem.elek alomvilagban..vannak terveim az eletben es nem vagyok az a p*csa mint a mai lanyok

sosem lesz mukormom sosem lesz muhajam es a penzem tisztes munkaval fogom megkeresni nem pedig sarkon allassal..nem tudom ezt mibol gondolod..en nem.olyan vagyok mint a tobbi korombeli lany. a miniruhas kep is egy fotozason keszult.. amire el se akartam volna menni csak eroltettek..szanalmas hogy igy itelsz en segitseget kertem es ez nem volt segitseg..azert mert neked van ket eve pasid vagy csajod az nem jelenti azt h mast le kell oltani...

2013. szept. 29. 17:07
 9/16 anonim ***** válasza:
Költözz hozzam.Meg tanulod milyen együtt élni valakivel .
2013. okt. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

ilyen képek után még én is hátraestem a székkel :D


wááááááááááááúúúúúúúúúúúúúú!!!!!!! :P

2013. okt. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!