Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet egy ilyen lanynak...

Lehet egy ilyen lanynak valaha komoly kapcsolata?

Figyelt kérdés

eddig 3 kapcsolatom volt, a leghosszabb fele ev volt..altalaban az en hibambol szakitottunk..mert eldobtam a biztost a bizonytalanert..a fiuk mindig akkor udvaroltak nekem amikor volt baratom amikor mar szingli voltam akkor mar nem..ez az egyik kerdesem..miert van az hogy a fiuk csak akkor erdeklodnek egy lany utan ha van baratja? ha pedig szingli akkor mar nem erdeklodnek?

most 18 eves fejjel mar szeretnek ezen valtoztatni..hogy ne legyek ilyen naiv..hogy lehetne ezen valtoztatni? az utolso kapcsolatom fel eve volt..azt sem tudom igazabol hogy voltam e mar valaha szerelmes. egyesek szerint csak a magany elol menekulok.. hogy lehetne ezen valtoztatni?

mielott jonnenek a negativ hozzaszolasok nem vagyok r....c, mert egyetlen egy 'udvarlommal' sem volt semmi es nem is lesz..

hogy lehetne igy komoly kapcsolatom? hogy tudnek megvaltozni?


2013. szept. 29. 11:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
2013. okt. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A válasz nagyon egyszerű.

Azért akkor udvarolnak mikor van pasid mert a hír lassan terjed és ők még azt hiszik hogy nincs.

Lehet e komoly kapcsolatod? Persze hogy lehet csak akibe beleszeretsz az rád se fog bagózni.

Amúgy meg az a baj hogy azért vagy folyton ilyen kapcsolatokban mert nem tudsz mihez kezdeni magaddal és az időddel egyedül.

A barát és a pasi az két külön dolog. A barátokkal nem dugsz mert akkor az már pasi.

2013. okt. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Anello válasza:

" hogy lehetne ezen változtatni? "

Magadban eldöntöd!

2013. okt. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Gyere hozzam feleségül :D
2013. okt. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

koszonom az ajanlatot :D

de rosszul jarnal velem :D xd ahogy magamat isnerem :D xd

2013. okt. 13. 13:13
 16/16 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy azt hiszed,hogy különleges vagy.

Sajnos fel kell világosítsalak: ez nem igaz.Minden lány ezt hisz magáról.


Másrészt ha képtelen vagy hűséges maradni akkor nem tudom minek akarsz egyáltalán kapcsolatot.

2013. okt. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!