Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért akar rólam képet látni...

Miért akar rólam képet látni a pasi?

Figyelt kérdés
Ismerjük egymást, többször is találkoztunk pár, konkrétan legutóbb pénteken. Már pár héttel ezelőtt is mondta mikor chateltünk hogy "Miért nem raksz fel magadról képet?" akkor mondtam hogy miért. Erre ma megint azzal jött hogy "Tehetnél fel képet magadról, így nem látom hogy kivel beszélek" . De amúgy flörtölgetünk, ismerkedünk. Miért akar ennyire képet rólam?
2013. szept. 29. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Ki akarja rakni napiszarra.
2013. szept. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
legyen mire recskázni
2013. szept. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
tudni akarja hogy nézel ki
2013. szept. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
kedves kerdezo.. hany eves vagy?
2013. szept. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De ismer, mondom pénteken is találkoztunk, beszélgettünk meg azelőtt többször is már.

22 éves vagyok de ez nem tudom miért fontos.

2013. szept. 29. 20:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sem értettem ezt soha, engem is mindenki (barátok is) ezzel szekált. :) Amúgy pasi esetében gondolom szeretne nézegetni téged, csak nem tud ha nem vagy ott és még képed sincs. :)
2013. szept. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hehh minden pasi csak képet kér tudod szeretik képre is verni :D ne félj nem csak toled kérnek képet ne add meg neki amit akar dolgoztasd meg érte :D én mindig ezt cinálom
2013. szept. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
haveroknak meg tudjon mutatni. egy képre nem recskázik seni szerintem
2013. szept. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!