Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudtok -e lehetőleg értelmes,...

Tudtok -e lehetőleg értelmes, párkereső oldalt neten, ami mellesleg nem fizetős?

Figyelt kérdés

Tudom élőben kell ismerkedni,meg minden egyéb,de nincs lehetőségem,máshol sajnos.Nem régen költöztem,totál még beszélő viszonyban sem vagyok az emberekkel.

Mit tehetnék? 25/F


2013. szept. 29. 11:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igen, az vagyok. Lehetséges, hogy ez van a dolog mögött, biztosan nehezebb a helyzet vidéken. Azt feltételeztem te is pesti vagy.
2013. szept. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem,határon túli magyar vagyok :)
2013. szept. 29. 12:26
 13/17 A kérdező kommentje:
Jah 8-asnak szolt,sorry.
2013. szept. 29. 12:28
 14/17 anonim ***** válasza:
10 vagyok. Azt kihagytam hogy az utolsó alkalommal, csak próbaképpen csináltam egy olyat, hogy minden élő és mozgó nőnemű személynek írtam a környéken. Kb. 40 lánynak küldtem levelet. Ebből 0, azaz nulla válasz érkezett. Itt mondtam azt hogy na jól van ebből én nem kérek :)
2013. szept. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ha megnyerő a külsőd hamar pára találsz bárhol!

(a netes társ keresők nekem nem nagyon jöttek be,

pedig volt hogy pénzt is költöttem rá.)

2013. szept. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak kinézettel is lehet párt találni. De azért az elég felszínes... Nem hiszem, hogy ezt keresné bárki :)
2013. szept. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha ronda vagy, akkor ugyanúgy nem fogsz találni netes társkeresőn sem barátnőt, még akkor is, ha fizetsz a prémium tagságért.

Én a ronda fejemmel esélytelennek tartanám magam ezeken az oldalakon is.


31/f

2013. szept. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!