Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudtok -e lehetőleg értelmes,...

Tudtok -e lehetőleg értelmes, párkereső oldalt neten, ami mellesleg nem fizetős?

Figyelt kérdés

Tudom élőben kell ismerkedni,meg minden egyéb,de nincs lehetőségem,máshol sajnos.Nem régen költöztem,totál még beszélő viszonyban sem vagyok az emberekkel.

Mit tehetnék? 25/F


2013. szept. 29. 11:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

parom.hu bizonyos funkciók ingyenesek

csajokpasik (vagy valami hasonlo) szerintem jópofa oldal

randivonal fizetős, de 'működik'

2013. szept. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2013. szept. 29. 11:53
 3/17 anonim ***** válasza:

Egyébként ezt ne nagyon hangoztasd, hogy nem fizetőset akarsz, hiába nincs kereseted, azért egy ezer forintot egy havi társkeresésre egyszerűen lehet áldozni.

Másrészt annyival egyszerűbb a dolgod, mintha élőben ismerkednél, hogy itt tudod mit akarnak/keresnek az emberek.

2013. szept. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Van keresetem,de nem az a módja hogy pénzért szerzel ismeretséget,nem érzed az iróniát benne?ahogy gondolod..
2013. szept. 29. 11:58
 5/17 anonim ***** válasza:

Az alap funkciók mindenhol ingyenesek, de ha csinálni szeretnél valamit már fizetned kell. Azt hiszem paratlan.hu-n van hetente egy ingyenes nap amikor használhatod a fizetős szolgáltatásokat is.

Egyébként nekem egyik sem vált be, pedig több helyen vettem 1-1 havi előfizetést is. Nem hogy randi nem jött össze, de még választ sem kaptam a leveleimre.

2013. szept. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Bárhova mész élőben az is pénz. Nem kötekedni akarok, ne érts félre. De a belépők, az italok hozzáadott érték feletti ára, stb. mind pénz amiért társaságot kapsz.
2013. szept. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
No igen,hiába vagy Prémium tag,semmire nem jogosít fel,hogy "emberszámba" vesznek,azért sem akarok pénzt kiadni ezért,és nem az egy ezresen van a hangsúly,ami egy doboz cigi ára,vagy bármire elmegy mellékesen.
2013. szept. 29. 12:02
 8/17 anonim ***** válasza:

5,

Egyébként én pont két hete randiztam egy lánnyal a randivonalról. Nem raktam fel magamról fényképet sem, lehet szerencsés vagyok. Szerintem mástól függ, hogy emberszámba vesznek-e vagy sem.

2013. szept. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Kipróbálom mindet,amit felsoroltatok,beleértve ezt a Randivonalat is.Mivel nem szoktam ilyen oldalra feltenni magam,lehet talán itt az ideje,különben meg semmit sem vesztek vele.Meglátjuk érdemes-e.Az esélyt azért megadom.köszi a válaszokat!
2013. szept. 29. 12:09
 10/17 anonim ***** válasza:

#8

Budapesti vagy? Mert akkor sokkal jobbak az esélyeid a társkereső oldalakon. Több száz/ezer lány van elérhető közelségben, így nagyobb eséllyel találsz valakit. Sajnos vidékiként a nagyobb oldalakon is maximum 100-200 lány van tőlem elérhető távolságban, a kisebbeken meg 100-nál is kevesebb. Ha ezt még leszűkítem azokra akik tetszenek is egyből csak néhány lehetőség marad.

2013. szept. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!