Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kellett volna megtennem?

Hogyan kellett volna megtennem?

Figyelt kérdés
Tegnap a vonaton nagyon megtetszett egy lány. Nem "kabinos" volt a vagon, hanem az az egyterű fajta. A lány a folyosó túloldalán ült, velem átlósan-szemben. Nem akartam bámulni, de azért meg-megnéztük egymást. Egyedül ültünk mindketten, ő zenét hallgatott. Gondoltam rá, hogy odamegyek hozzá... de: többen is voltak körülöttünk, egyszerűen besz.rtam. Hogy kellett volna csinálnom, mit kellett volna mondanom neki? 28 vagyok, hagyjuk ezt a "tudhatnád" dolgot. Ha csak ketten ülünk a kabinban, megszólítottam volna. De így, hogy másik is voltak ott, meg nagyon szép volt, zenét is hallgatott.... áh, inába szállt a bátorságom.
2013. szept. 27. 17:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia,merre mész ? Szerinted mennyinek nézek ki ? És mit csinálsz ott ? Ezzel a vonattal jársz minden nap ? Egyébként mi a neved ? Mit hallgatsz ? ilyenek. Aztán facebook, randi és kész.
2013. szept. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!