Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az hogy a fiúk...

Miért van az hogy a fiúk megigérnek valamit és aztán nem tartják be? Pl : nekem megigérte egy fiú irni fog Facebook-on és aztán nem nem írt és nekem kellett irnom és mikor lépett le elköszönt és azt mondta majd még besz. Sziaa

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jajj mert nő még nem csinálta. Miért van az hogy megbeszéljük a randit és nem jön el még üzit sem semmit nem ír?
2013. aug. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Kill me. Somebody. Please, kill me.
2013. aug. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az összes mocsok férfi társam ilyen, egyébként meg világprobléma, tegyünk ez ellen valamit!
2013. aug. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az élet hatalmas problémái.....


Amúgy meg idióta általánosítás.

2013. aug. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
velem lány csinálta ugyanezt...
2013. aug. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Micsoda nagy problémáid vannak...
2013. aug. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem mondd meg neki, hogy nem akarsz vele barátkozni, mert misspitscha... ja nem, ez egy másik kérdés
2013. aug. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2-es, pontosan ugyanezek futottak át a fejemen, miközben olvastam a kérdező sorait.
2013. aug. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ez legyen a legkevesebb problémád! Velem már legalább 4 csaj eljátszotta, hgoy nem jött el a megbeszélt talira én meg mindig elmentem időre. -.-
2013. aug. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!