Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek a facebook ''árulk...

Szerintetek a facebook ''árulkodik'' arról, hogy bejövök-e neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki tetszik nekem, nagyon jóban vagyunk, mikor találkozunk mindig megölel, puszit ad..szóval el vagyunk :) Viszont facebookon teljesen más, nagyon sok lány képét lájkolgatja, meg odairja, hogy szép vagy, aranyos, meg puszijelek, meg szivek. Viszont nekem soha nem tesz szivet, és puszijelet is ritkán kapok. Okéé, eleinte én is úgy fogtam fel, hogy de ez csak facebook, viszont már idegesit, és kezdek nagyon féltékeny lenni.

szóval akkor szerintetek ezektől függetlenül még bejövök neki, és még lehet valami, vagy hagyjam a francba...?



2013. aug. 19. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet pont azért nem ír mert te tetszel neki azt valamilyen hülye logikája van neki..demiért nem kérdezel rá inkább hogy tetszel e neki?:D
2013. aug. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kerüld el az ilyen tagot.Komolytalan. Egy valódi Férfi nem teszi ezt.Az tart attól, főleg ha különleges vagy(bármiben, nem külsőre gondolok most)hogy ilyen játékkal elveszít téged.
2013. aug. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért lájkolgatja lányok képeit, mert tetszenek neki és ugyebár nincs barátnője. Mivel ő nem tudja (valószínűleg), hogy tetszik neked, így más lányoknál is próbálkozik, hátha egyszer összejön neki valakivel. Addig meg ne légy féltékeny, míg nem vagytok együtt!
2013. aug. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én férfi létemre nem tennék ilyet, ha téged akarnálak.

fordítva sem esne jól, elég csak ebbe belegondolni

2013. aug. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem még próbálkozhatsz és próbáld jobban kimutatni hogy neked tetszik mert ő lehet h csak barátként fog fel téged........további kérdéeidre privibe válaszolok !
2013. aug. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!