Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Augusztus 23-án mentem férjhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Augusztus 23-án mentem férjhez. Utána 2hétig tiszta depis voltam, nem pedig boldog. Nem tudom i van velem. 3napja meg vagyok hülyülve, nem azt érzem, hogy hú de jó és boldog vagyok, hanem, hogy minek kellett megtennem. Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Úgy érzem bekattanok!

Állandóan ez jár a fejemben, és megbántam. Pedig szeretem a párom és semmi nem változott az esküvő előtti időhöz képest. Ő mégjobban imád, büszke rám, sokkal jobban kimutatja az érzéseit mint eddig, én meg...Börtönben érzem magam (pedig nem) és legszívesebben menekülnék.


2008. szept. 9. 14:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tudod kinek mondd el ezt??? a párodnak! biztos vagy benne hogy szeret, és szerintem is. mondd el neki hogy mi nyomja a lelkedet, szerintem nincs olyan dolog amit ne beszélhetnétek meg. Üljetek le, beszélgessetek, mondd el neki h nem arról van szó hogy nem szereted, hanem valami megváltozott benned, é úgy érzed nem birod. És hidd el Ő az egyetlen ember aki ebben tud segiteni. én biztos vagyok benne hogy ott lesz majd melletted és segit abban hogy minden a régi legyen. Én bizom ebben, sok siket:) ÜDV
2008. szept. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2008. szept. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Utálom magam. Gonosz vagyok vele, sokszor megbántom. Imádom, sokkal jobban szeretem mint eddig, mégsem tudom kimutatni és idáig nem is viselkedtem így. De erre milyen megoldást lehet találni???
2008. szept. 9. 15:09
 4/15 A kérdező kommentje:
25
2008. szept. 9. 15:10
 5/15 anonim ***** válasza:

Borzasztó érzés lehet. 25 év... mindenki másmilyen, én biztos nem fogok férjhez menni 30 alatt mert tudom hogy megbolondulnék tőle.


Most furának tünhet amit kérdezek, de fontos momentum, kérlek válaszolj rá: hány párkapcsolatod volt eddig, és hány férfival jutottál el az ágyig?

2008. szept. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mondom: BESZÉLGESSETEK. ezt más nem tudja megtenni helyetted. tudod, én is éreztem mér hasonlót, igaz nem a férjem, hanem (egyenlore "csak")a párom...mondtam neki h néha úgy érezem nem szeretem annyira, vagy nem tudom megmutatni azt amit valóban érzek, pedig szeretném. tudod mekkora bátorság kellett? persze megértettem vele hogy ez nem azt jelenti h nem szeretem vagy ilyensmi... állj oda eleibe és beszéljetek, és mondd el neki, hogy ne haragudjon amiért néha nem tudod kimutatni, igazából mennyire szereted, és ezt bocsássa meg neked. Üdv az első válaszadó.
2008. szept. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
OFF:kedves előttem iró:) miért lenne fontos hogy hány emberrel? nekem is egyetlen komoly kapcsolatom volt idáig, és bizom benne hogy Ő lesz a férjem, sőt biztos vagyok benne:)
2008. szept. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak átmeneti lesz, esküvő utáni enyhe depresszió. Nálam is volt. Nagyon sokáig készültünk az esküvőre, minden mint a mesében, aztán vége, és ugyanúgy folytatódik minden mint előtte, pedig az ember valami olyasmit vár hogy esküvő után valami csodaélet jön. Pedig nem, minden olyan szép marad mint előtte, de nem több. Szerintem még várj azzal a beszélgetéssel 2-3 hetet, nehogy elbizonytalanítsd a párodat. Nekem kb. 2 hónap volt mire újra "boldog tudtam lenni".
2008. szept. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%

Hát szerintem meg a világ legnagyobb butasága az első emberhez hozzámenni feleségül, akibe bele botlik az ember.


Reméled hogy ő lesz a férjed, aztán néhány év múlva meg senki nem fog csodálkozni ha megcsalod valakivel.

2008. szept. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
OFF: ez nem ide vág és nem szabadna megtennem, de megteszem. Tudod, nem azt mondtam ez első, hanem az első komoly. Ja és nem igy van szerintem a legcsodálatosabb dolog az hogyha egy diák szerelem életed végéig tart. de embere válogatja. és ne feltételezd h megcsalnám mert nem. de mind1. remélem a kérdező élete rendbe jön, nem hibáztál:)
2008. szept. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!