Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Augusztus 23-án mentem férjhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Augusztus 23-án mentem férjhez. Utána 2hétig tiszta depis voltam, nem pedig boldog. Nem tudom i van velem. 3napja meg vagyok hülyülve, nem azt érzem, hogy hú de jó és boldog vagyok, hanem, hogy minek kellett megtennem. Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Úgy érzem bekattanok!

Állandóan ez jár a fejemben, és megbántam. Pedig szeretem a párom és semmi nem változott az esküvő előtti időhöz képest. Ő mégjobban imád, büszke rám, sokkal jobban kimutatja az érzéseit mint eddig, én meg...Börtönben érzem magam (pedig nem) és legszívesebben menekülnék.


2008. szept. 9. 14:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
hát ő kb a negyedik pasim és a második akivel lefeküdtem. Borzasztóan szeretem, elég sok mindenen keresztülmentünk, de együtt vagyunk lassan 4éve. Vannak problémák, de eddig mindig sikerült megoldani mindent. Azon már túlvagyunk, hogy megmondtam neki, hogy évek után ne várja, hogy mindig lángoló szerelemmel vagyok iránta. Van amikor azt érzem hogy őrülten szerelmes vagyok máskor meg azt hogy szeretem. De pont az a lényeg, hogy valakibe újból és újból bele tudjunk szeretni. Talán az van, amit az egyik válaszoló írt, hogy csodaszép esküvő, aztán ugyanúgy jönnek a hétköznapok a problémák stb. nem tudom mi ez...
2008. szept. 9. 15:37
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartom feltétlenül jó ötletnek rögtön a párodhoz szaladni ezzel a problémával. Sok pasinál szinte katasztrofális csalódást és pesszmizmuslavinát indít el az, ha szembesülnie kell azzal, hogy barátnője/felesége nem 100% biztos az érzelmeiben, a kapcsolatukban. És ha később rájössz, hogy szereted, akkor e bizonytalanság feltárása nem tesz jót a kapcsolatnak, legalábbis nem biztos. Mert nem minden pasiból azt váltja ki, hogy "nem biztos magában? hú, akkor visszahódítom, leveszem a lábáról!" Hanem van, akinél felháborodást, cirkuszolós féltékenységet, van, akinél legangoló pesszimizmust, ami egy idő után tényleges kiábránduláshoz vezet, stb. (tapasztalat :( ) A pasik nem olyan racionálisak, mint amilyennek tartják magukat.

Először gondolkozz el, miért lehet ez, valami oka csak van. Nem? A felvetések jók - nem lett rózsaszín álomlebegés az esküvő utáni élet, netán hiányoznak a tapasztalatok mással (ez sztem sem feltétlen szükséges, de van, aki esetleg annak érezheti)- vagy talán nem kapsz meg a férjedtől valamit, valami hiányzik a kapcsolatotokból, van,a mit másképp szeretnél? Na ezt kell vele megbeszélned, inkább a konkrét problémát.

De ha nem találsz ilyet, akkor nem arról van szó, hogy nem a Te tempód szerint történtek a dolgok és/vagy megijedtél az elköteleződéstől?

2008. szept. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem bizonytalan vagyok, mert nem azt érzem, h én még élni akarok, mert nem. Nincs szükségem másra, jó vele minden. Jó a szex, szeret, figyelmes, ki tudja mutatni, hogy mit érez stb. Igazából lehet, hogy inkább a házassággal van bajom, hogy ez már elég nagy elkötelezettség, és lehet, az van bennem tudat alatt, hogy ezzel elvesztem a személyes szabadságom, pedig nem. Imádom, tervezzük a babát, és nem egy másik férfi miatt vagyok ilyen.
2008. szept. 9. 17:03
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

"Hát szerintem meg a világ legnagyobb butasága az első emberhez hozzámenni feleségül, akibe bele botlik az ember.

Reméled hogy ő lesz a férjed, aztán néhány év múlva meg senki nem fog csodálkozni ha megcsalod valakivel."


Kedves akárhányadik Válaszoló! Az ilyen hozzászólások miatt van annyi szingli, elvált nő! Hidd el, vannak nők, akik annyira szerencsések, hogy elsőre megtalálják azt, aki mellett el tudják képzelni az életet, és valószínűleg nem azzal a felfogással állnak neki a dolgoknak, hogyha valami nem 100% benne, akkor "Viszlát, majd lesz másik!" Két ember alakul egymáshoz, és nem feltétlenül attól lesz egy házasság jó, hogy előtte jó sok mindenki megvolt...


Kedves Kérdező! Ne aggódj! Úgy érzem, az érzelmi alapok stabilak, ne szólj még a férjednek, csak feleslegesen zaklatnád! Az esküvő előtti időszak tényleg egy őrült "hajsza", és aztán BUMM, visszazuhansz a hétköznapokba...

Adj magadnak még 1-2 hetet, és meglátod, kimennek a fejedből ezek a gondolatok. Hisz -bár a hétköznapok terén nem történt változás, csak pl. a nevedben, és plusz egy papírod van-, a kis lelked mégis tudja, hogy nagy dolog történt vele, és megváltozott az életed. Kell egy kis idő, míg feldolgozod, ne aggódj!

2008. szept. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
67%
Hűha itt aztán vannak értelmes emberek!:D De komolyan, elég jó válaszokat írtatok, Kérdező, érezd magad megtiszteltetve (ahogy az oldal sok válaszolóját ismerjükXD:P)!:) Amúgy meg igaza van itt sokmindenkinek, várj még, jó lesz az, fogadni mernék, hogy nem vagy az a nagyon spontán ember, inkább biztonságot kedveled, és úgy érzed, most egy új élet vár rád, nem? Szerintem hallgass a többiekre és adj időt magadnak:)
2008. szept. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!