Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedés - fordítva Működhet?

Intoxcation kérdése:

Ismerkedés - fordítva Működhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Akkor mesélek.

Még általánosba járok, első osztályban tetszett egy lány nekem, érte hajtottam, levakart, közben 2 lány úgy nézett ki, hogy "belémzúgott". Nem foglalkoztam velük (ugye, birka módjára) mindig mentem előre, a lehetetlenbe.

Aztán, mostanában észrevettem, hogy egy lány egyre többet figyel rám, foglalkozik velem. Több barátom már mondott megjegyzéseket, mikor például busszal mentem haza, hogy "Látszik, hogy bejössz nála", meg ilyeneket. Most, valóban tud valaki annyira vak lenni, hogy az orráig sem lát, vagy csak ennyire kábítanak?

Én is láttam már néhány ilyet, de nem foglalkoztam vele, hiszen úgy tudtam, neki az idősebb fiúk jönnek be, mi meg egy osztályba járunk.

Szerintetek, ha odamennék ehhez a lányhoz, nagyjából mennyi esélyem lenne nála? Lehet, hogy félreértettem mindent, és elküldene a francba?

Megesett már mással hasonló? Ha igen, hogyan zajlott?


14F


2013. szept. 25. 20:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, pont most hétfőn. Én bevallottam neki, hogy tetszik, ő viszont elküldött...
2013. szept. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!