Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előbb ismerkedés, aztán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előbb ismerkedés, aztán járás, vagy fordítva?

Figyelt kérdés

Nektek mi a sorrend, és miért?

Előbb megismertek valakit viszonylag jól, aztán alakul ki a kapcsolat köztetek, vagy hirtelenjében összejöttök valakivel, és aztán ismeritek meg jobban?


2009. febr. 20. 00:50
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Anno normális és szükséges volt az ismerkedés és a randizás fázisa a kapcsolat kezdete előtt... ez mára megszűnt és én csak siirok a barátnőimmel :D

Szerintem ez egyszerűen nem normális, hogy az emberek azt se tudják, ki a másik, összejönnek, és majd kialakul valami alapon járnak... ez nem normális kapcsolat... 18 vagyok és egyáltalán nem konzervatiiv tiipus, de ezt sosem biirtam felfogni. Nem igaz, hogy nem lehet kivárni, amiig valakibe beleesel...

Amúgy meg hogy lehet egyáltalán valaki olyat a szádba engedni, akit nem szeretsz???

2009. febr. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elég hülye dolog hogy így mára felcserélődött, sokszor gondolkodtam már ezen, viszont én túl türelmetlen vagyok és ha tényleg annyira tetszik a fiú, nem bírok neki ellenállni:) de jobb hogyha tudod mire számíts, és nem a kapcsolat alatt derül ki hogy teljesen mások vagytok...:)
2009. febr. 20. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elöbb ismerkedés aztán a járás.
2009. febr. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát úgy kéne lennie, hogy előbb ismerkedés, aztán járás, de nálam pl nem így van.:S

Eddig egy pasim volt, vele úgy jöttem össze, hogy alig ismertem, és a járás közben jöttem rá, hogy egy pancser, csak a szerelem elvakított és már nagyon vágytam rá, aztán mikor jött a lehetőség, hogy járhatnék vele, akkor gyorsan belementem, anélkül, hogy közelebbről megismertem volna. Akkor hibáztam... de most is úgy vagyok vele, hogy tetszik pár srác, és ha úgy alakulna, simán járnék velük, még akkor is, ha 10 percnél nem beszélgettünk többet... csak mert már hónapok óta oda vagyok érte, és róla álmodok, meg minden, de élőben még nem is beszélgettünk.:D Tudom, hülyeség, és úgy lenne helyes, hogy megismerem, és ha úgy is kell, akkor járok vele, de ez nem megy, mert ha valaki annyira tetszik valakinek, akkor azzal rögtön belemegy a járásba.:S

2009. febr. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jah és most is van valaki, aki úgy tetszik, hogy tudom róla, hogy egy barom... de már 1-2éve tetszik, és még mindig oda vagyok érte, meg tök jól néz ki, de személyesen még egyszer sem beszéltem vele, és csak látásból ismerem, de leírható róla, hogy egy menőcsávóka, aki köpköd, cigizik, hangosan rágózik, és szemét, másokat bánt... szval tudom róla, hogy egy barom, de nem tudom kiverni a fejemből... és ha lenne rá lehetőségem, akkor simán összejönnék vele így is, hogy tudom, egy barom és csak magával foglalkozik...:S pedig ez így nem lenne helyes.
2009. febr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is ez abszolút egyedi kérdés, de van abban valami, hogy korántsem baj, ha "történik valami", akár csak kaland szinten , és aztán mehet szépen lassan egymás megismerése, hiszen manapság ne legyünk prűdek, a szex korántsem egy kapcsolat beteljesülését jelenti, ellenben valóban igaza van a kérdezőnek, ha arra gondol, hogy elég "szar ügy", ha nagyjából megyeget a dolog netán hónapokig is aztán pedig jön a hidegzuhany, hogy hops, mégse megy. Valljuk meg, egy kapcsolatnak eléggé alappillére a szex, na most ha ott gond van, akkor nem hiszem, hogy bármit is erőltetni kellene, nincs értelme. Ha pedig így nézzük, akkor nagyon is jogos a kérdés a sorrendet illetően, de azon túl, hog yutálok általánosítani és természetesen ezt s elehet, én nem tartom legalábbis egyáltalán megvetendő dolognak példaképpen házibul stb egy kalandszerű szex ami "hű de királyul esett" és aztán meg lehet ismerkedni persze ... ki akadályoz meg benne? ... Hát nálunk nehéz erről beszélni és főleg nehéz őszinte válaszokat kapni ahol a szex önmagában is tabutéma sajnos.

Sok sikert!

2009. febr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Persze, mostmár divat, hogy "hű, gyorsan kell egy pasi/csaj", és akkor mindenbe belemennek, még ha nem ás látták egymást ezelőtt. Aztán meg mindenkinek hangoztatják, hogy mennyire szerelmesek a két napja megismert pasiba. Frászt. Maximum az érzésbe szerelmesek, aztán egy hét múlva meg szakítanak, mert odáig nem jutnak el, hogy egymás kezét megfogják. Valaki meg rögtön összefekszik újonnan szerzett barátjával... Egyik barátnőm kifogott magának egy részeges, bunkó pasast, aki plázacicának nézte őt (!!!-rohadtul nem az), és nem hiszitek el, de most nagyon nagyra van magával, hogy neki volt már pasija. (Három hétig egyébként)

Tudnék még példákat mondani! Volt legjobb barátnőm is teljesen megváltozott. Régebben szoktunk beszélgetni ezekről az emberekről, és mindig mondta, hogy ez mennyire nem jó így. Mára már ő is beállt közéjük, és minden héten más pasija van, akiket persze alig ismer.


Osztálytársam (lány) 18 évesen egy 14 éves gyerekkel jár. Valószínűleg azért, mert nem talált jobbat. Sajnos nagyon kövér, és ugye azt mindenki tudja, hogy ebben a korban azért a fiúknak ez nagyon fontos tényező. Szóval egy 14 évessel jár, aki bizony durván kihasználja (leszopatja magát). Szép kis emberekkel vagyok körülvéve...

2009. febr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én mindkettőben látok igazságot.

Mert nincs olyan, hogy valaki hülye, és nincs igaza.

Egyébként szerintem első a megismerés fázisa, aztán jöhet a többi, ha jön.

Csak kíváncsi voltam, hogy sokaknál hogy megy ez.


Én nem vagyok ebben a helyzetben, de köszönöm a reakciót, és én is úgy "csinálom", hogy először ismerek meg valakit, aztán jöhet a többi.


És ezek szerint megnyugodhatok, hogy nemcsak én vagyok ilyen maradi 19 éves "vén" fejjel:)

2009. febr. 20. 22:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Háááát, én azt mondom, egyáltalán nem ritka ez a korkülönbség manapság na meg azért látom sokan nem is tudják szétválasztani a szerelmet és a szexet. Igen is lehet eg ynagyon klassz szex szerelem nélkül, ill. lehet valaki fülig szerelmes is valakibe szex nélkül.

Legjobb ha mindkettő összejön, talán ezt nevezik egymásra találásnak, de ez igen nehéz dolog.


"'Osztálytársam (lány) 18 évesen egy 14 éves gyerekkel jár. Valószínűleg azért, mert nem talált jobbat. Sajnos nagyon kövér, és ugye azt mindenki tudja, hogy ebben a korban azért a fiúknak ez nagyon fontos tényező. Szóval egy 14 évessel jár, aki bizony durván kihasználja (leszopatja magát). Szép kis emberekkel vagyok körülvéve..."


Miből gondolod, hogy a lány ezt nem élvezi? :-) Nem egyedüli eset ...

Üdv: Kriszti

2009. febr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!