Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Normális vagy már beteges, ha...

Normális vagy már beteges, ha fiúként olyan lányt keresek páromnak, aki szeretethiányos, igénylis a sok szeretetet, mert én meg imádok szeretet adni?

Figyelt kérdés
Persze csak olyan lánynak, akit megkedvelek, aki megérdemli, hogy szeressem. Őszintén szólva nem találok mostanság megfelelő lányt. Akti meg találtam nem rég, ő már foglalt volt pechemre.

2013. szept. 22. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Normális.
2013. szept. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én is mindig az ilyeneket kerestem

gyógyítgattam a lelküket amit a sok barom összetört

2013. szept. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Prsze hogy az nekem is olyan barátnőm van :)
2013. szept. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem ilyen pasi kell *.*
2013. szept. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt két probléma van. Kifejtem.


1. A kérdés csali. Azon agyalsz, hogy itt vannak olyan lányok, meglátják a kérdésed, és az alkalmat kihasználva meg fognak keresni. Rossz megközelítés, nem fognak.


2. Én már próbálkoztam ilyen lánynál, bár nyilván én kezdeményeztem nála. A baj az, hogy ha sokat törődsz vele, kinyalod a s****ggét, meg hasonlók, annak tényleg nagyon örül, meg jippijé, csak éppen nem fog férfiként tekinteni rád, és berak a barátzónába. Ez közhely, de igaz. Személyes tapasztalat.


A szeretethiányos ember nagy tévedése, hogy magához hasonlót keresne. A dolog ott gyökerezik, hogy nem tartja magát méltónak olyanhoz, aki nem olyan. Valljuk be, nem csak az önértékelés alacsony, hanem emiatt tudat alatt a magához hasonlókat is lealacsonyítja, és ezzel magával egyenrangra helyezi.


A valóság az, hogy nagyon ritkán működhet ez két ilyen ember között. Próbáld inkább az önbizalmad erősíteni, és az átlag embereket nem emelni magad fölé a ranglistán. Aztán próbálkozz náluk. Valami vadmacskával többre mennél, mint valakivel, akit ápolgatni kell.

2013. szept. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, mégsem sírok itt... Te inkább vagy lúzer, mint normális.
2013. szept. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!