Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A barátnőmet zavarja, hogy...

A barátnőmet zavarja, hogy tetszik nekem a bátyja?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmnek van egy számomra nagyon jóképű bátyja, és...nem tudom leírni, egyszerűen ez a világ legfantasztikusabb érzése!

Párkapcsolatban van egy lánnyal, akivel azt hiszem boldogok, de fogalmam sincs, mert a barátnőm mindig felháborodik ha szóba kerül a tesója. Így még esetleg rákérdezni se merek dolgokra. Fintorog, eltereli a szót meg ilyenek. Nem tudom, hogy direkt csinálja-e, mivel így konkrétan nem mondtam a szemébe, hogy kedvelem a tesóját, de mintha próbálna távol tartani tőle. Amit szintén nem értenék, mert rühelli azt a lányt és mindig mondja, hogy örülne ha végre szakítanának. A bátyja nagyon jó fej, közvetlen és vele is jóban vagyok. De a barátnőm sosem hagyja meg nekem azt a pár percnyi örömöt, amikor kettesben lehetnék a sráccal. Mindig közénk ül, vagy mondja neki, hogy én az ő osztálytársa és barátja vagyok és csajos témákról akarunk beszélni és hagyjon minket egyedül...pedig a csajos témák olyankor sose kerülnek elő ha más is van ott. Most is együtt néztük a focit, de a barátnőm mondta, hogy unja (miközben szereti a focit) és mást akar nézni, mire a tesója persze bevonult a saját szobájába a tv elé. Lehet, hogy ezek véletlenek és csak tényleg nem akarja, hogy a bátyja ott legyen, de akkor nagyon vak. Hogy nem veszi észre? Vagy ha meg észreveszi, akkor miért csinálja ezeket?



2013. szept. 12. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretné, ha csak érdekből beszélgetnél vele.
2013. szept. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1. Ezt kifejtenéd egy kicsit?
2013. szept. 12. 15:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha igazi barátnő, meg tudod vele beszélni. De nekem nem tűnik annak. Akadályozni próbál téged. Egy barát nem tesz ilyet. Direkt sz.métkedik veled, én az általad leírtak alapján így látom.
2013. szept. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3.vagyok,viszont ha mikor próbálod vele megbeszélni, és kiakad, akkor lehet, hogy nemigen fogod már látni se a bátyját; az meg úgy nem jó, hogyha csak azért lógsz a csajjal, hogy a bátyja közelében lehess.
2013. szept. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán zavarja, hogy amikor találkoztok, akkor részedről minden csak a bátyjáról szól. Mintha csak ezért akarnál vele szóba állni. Talán azt hiszi, hogy kerítőnőnek nézed. 1. voltam.
2013. szept. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
előző vok még mindig, ja de am az is lehet, hogy nem szeretné, ha a bátyja miatt hanyagolnád őt, csak akkor nem értem, miért nem mondja el neked.
2013. szept. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Lehet, hogy a Barátnőd vonzódik hozzád.. S ezáltal elakarja azt kerülni, hogy Te a Bátyjával szorosabb kapcsolatba kerülj..
2013. szept. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

1. Értem már, de 9. óta barátnők vagyunk, a tesóját meg kb fél éve ismertem meg, mert bentlakásos suliban tanul. Szóval a barátságunk sokkal előbbre nyúlik.

3. Azért nem akarok erről nyíltan beszélni, mert van barátnője és az úgy elég sunyi húzás lenne, meg rosszul is elsülhet. Majd max ha szakítanak... mióta megismertem várom azt a napot...

2013. szept. 12. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!