Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy találjak magamhoz illő párt?

Hogy találjak magamhoz illő párt?

Figyelt kérdés

Szóval az a problémám hogy már 20 éves vagyok és nem éppenség könyen ismerkedek idáig egy barátnőm volt 18 évesen

8 hónapig , meg volt még 2 rövid kapcsolat szerűség. Állitólag jól nézzek ki, meg hasonlók , csak van egy kis önbizalomhiányom , meg depresszióm , csak álmomba is már lányokal álmodtam. És már kezdem megunni a jó fiú szerepet , az első barátnőm szakitot vellem és azon nekem nehéz volt magam túltenni, Utána volt a 2 másik lány de ök is véget vetettek az egyik 200 km-re volt a másik itt közel.

Hogyan ismerkedjek ? Anyira rosszul érzem már magam egyedül, például az általános sulis lányok nagyon buknak rám de 20 évesen nem akkarok egy 14 évesel járni. De ha normális lenne még talán egy enyi ídősel is összejönnék.



#szex #idő #kapcsolat #bonyoladom #hiány stb
2013. szept. 22. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne sajnáltassad magadat, mert azt nem szeretik a csajok.
2013. szept. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
+ Facebook-on sincs képem. Szóval szeretnék minden irányban pozitiv írányba változni.
2013. szept. 22. 15:19
 3/10 anonim ***** válasza:
9%
ha nem nezel ki jol marpedig ha csak 1 nod volt eddig akkor nem akkor ideje penzt keresni meghozza sokat mert a noi felszinesseget nehez kompenzalni penzel.
2013. szept. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kösszi a választ! :) Ugy értem megismerni nehéz egy lányt. Ismerkedni szeretnék meg hasonló , sose sajnáltatom magam! 5 éve van ez a depresszió és megtanultam vele együttélni.
2013. szept. 22. 15:20
 5/10 A kérdező kommentje:

Az a gond hogy kicsit visszahuzodó vagyok , meg különc.

Nem merek lépni. Mind 3 lány aki volt az életembe azt mondta hogy jól nézzek ki. Az a gond hogy nem merrek lépni,kezdeményezni.

2013. szept. 22. 15:21
 6/10 A kérdező kommentje:

Itt egy kép rólam , biztos van olyan aki jobban nézz ki!

[link]

Nekem nem kell tökéletes lány csak olyan aki az én szemembe szép! :)

2013. szept. 22. 15:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Mit hajtod az általános iskolás csajokat? Kétlem hogy maguktól buknának rád.
2013. szept. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te komolyan azt gondolod, hogy erre a külsőre vagyok irigy?:D "lol"
2013. szept. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Àlj ki az utcára egy táblával ..

"lúzer társat keres "

2013. szept. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sajnos ez pedig csak akkor fog működni, ha ismerkedsz az emberekkel. Biztos vannak barátaid, legyél velük többet, ismerd meg a barátaid barátait, mozdulj ki otthonról.

És nem bántásból mondom tényleg, de figyelj oda jobban a helyesírásodra. Szerintem nincs baj a külsőddel, sokkal csúnyább ebereket ismerek, akiknek van barátnőjük.

2013. szept. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!