Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Véleményeket kérek! Ezt most...

Véleményeket kérek! Ezt most miért csinálja?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy sráccal neten, cseten ismertem meg, skype-olunk úgy 3 napja, egész jól kijövünk, sokat megtudtunk a másikról, napi 3-4 óra beszélgetés. Állítólag nincs fent fészen. Ma elkérte az iwiw adatlapom linkjét, én is az övét, mondta, hogy neki nincs. Ami tudtommal hazugság, mert hogy adatlapot, ha belinkelnek, akkor is csak úgy tudod megnézni, ha van iwiw fiókod, nem? De mondom, oké, ha nincs nincs, de képet tud küldeni skype-on. Mondja hogy tud, de majd csak holnap, mert nem tartja a gépen a képeket..én meg kötöttem az ebet a karóhoz, hogy de bármin tartja, félóránál nem több míg felrakja a gépre, ő meg szintén köti, hogy majd csak holnap, holnap, holnap..és én ezt őszintén nem értem.


Nem vagyok egy bombázó vagy csuda szépség, de tény, hogy egy átlagosan szép és csinos lány vagyok. És hozzáteszem magyar. Ez azért fontos, mert neki a vezetékneve Váradi, de azt mondta, hogy sokan vannak ilyen névvel magyarok (amit elhiszek, mert ismerek sok Vargát, ami itt Borsodban cigánynévnek számít, de mind magyar).


Szóval akkor a nagy kérdés. Miért nem ad képet? Csúnya, fogyatékos, mégis csak cigány? Azt gondolja, hogy túl szép vagyok hozzá? Vagy WTF???


(Kétlem, hogy számít, de én 22 éves nő, ő meg 24 éves ffi.)


2013. szept. 21. 16:26
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Kedves 9# hozzászóló: nem erről kértem véleményt, de ha olvasási problémáid vannak, szívesen segít egy általános iskolás tanító-tanítónéni, biztos vagyok benne!


Utolsó, köszönöm, tudom, hogy lehet, de csak ha publikus az oldalad. Az enyém pedig nem az, direkt, mert be lehetett állítani :)

2013. szept. 21. 17:30
 12/21 anonim ***** válasza:

ha tudod a nevét akkor rá tudsz keresni iwiwen

név,kor és már meg is van,esetleg lakhely

aztán kiderül,hogy van vagy nincs,aztán lehet fb-je is van,vagy éppen párja...

2013. szept. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Ráiwiweztem, nem találtam olyan profilt, ami úgy igazán passzolt volna. De köszönöm a válaszdoat :)
2013. szept. 21. 17:43
 14/21 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek olvasási problémáim, éppen egy alkotmányos jogomat gyakoroltam. Neked ellenben problémáid vannak az írással: "válaszdoat".
2013. szept. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Látta már az adatlapodat? Ha igen, könnyen lehet, hogy nem akar kihozni többet a történetből. Ha még nem, akkor jó a kérdésed, én azt tudom elképzelni, hogy nem publikus a környezetének, hogy neten ismerkedik, és nem fér úgy oda a gépéhez, hogy nyugodtan elküldje, közben meg mondjuk laptopon csetel. Ennyi, másik véleményem annyi, hogy lusta, de ki látott akkor még ilyet?! :D Valóban, lehet, hogy nincs kibékülve a külsejével.
2013. szept. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Igen, látta, mert megadtam neki. Nem úgy jelzett vissza, hogy fúúúúatyaégdecsúnya, hanem normálisan, hogy szép lány vagyok. De ha nem akarna többet kihozni a dologból, akkor nem azt mondaná szerintem, hogy majd holnap, egyszerűen elküldené a képet, aztán nem foglalkozna velem, lelépne. Viszont most is fenn van, meg írogat.
2013. szept. 21. 17:56
 17/21 A kérdező kommentje:
Update: egész nap fenn voltam skype-on, ő persze egész nap nem :D Ki fogad arra, hogy ma már nem is jön fel? :D
2013. szept. 22. 18:41
 18/21 anonim ***** válasza:
Miket írogat? Nekem úgy tűnik eddig, hogy megkapta, amit akart és nem akar tovább lépni. Igazából attól függ, milyen témákat hoz fel, miről hadovál :)
2013. szept. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Már mindegy, összevesztem ezen vele, és kölcsönös törlés lett a vége :D Gyerekes vagy sem, legalább lezárt akta :)
2013. szept. 22. 22:42
 20/21 anonim ***** válasza:
Próbáld meg megfogadni a tanácsomat, kérdező. :) Kicsit off, de tegnap óta hogy lement a százalékom... :O
2013. szept. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!