Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Véleményeket kérek! Ezt most...

Véleményeket kérek! Ezt most miért csinálja?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy sráccal neten, cseten ismertem meg, skype-olunk úgy 3 napja, egész jól kijövünk, sokat megtudtunk a másikról, napi 3-4 óra beszélgetés. Állítólag nincs fent fészen. Ma elkérte az iwiw adatlapom linkjét, én is az övét, mondta, hogy neki nincs. Ami tudtommal hazugság, mert hogy adatlapot, ha belinkelnek, akkor is csak úgy tudod megnézni, ha van iwiw fiókod, nem? De mondom, oké, ha nincs nincs, de képet tud küldeni skype-on. Mondja hogy tud, de majd csak holnap, mert nem tartja a gépen a képeket..én meg kötöttem az ebet a karóhoz, hogy de bármin tartja, félóránál nem több míg felrakja a gépre, ő meg szintén köti, hogy majd csak holnap, holnap, holnap..és én ezt őszintén nem értem.


Nem vagyok egy bombázó vagy csuda szépség, de tény, hogy egy átlagosan szép és csinos lány vagyok. És hozzáteszem magyar. Ez azért fontos, mert neki a vezetékneve Váradi, de azt mondta, hogy sokan vannak ilyen névvel magyarok (amit elhiszek, mert ismerek sok Vargát, ami itt Borsodban cigánynévnek számít, de mind magyar).


Szóval akkor a nagy kérdés. Miért nem ad képet? Csúnya, fogyatékos, mégis csak cigány? Azt gondolja, hogy túl szép vagyok hozzá? Vagy WTF???


(Kétlem, hogy számít, de én 22 éves nő, ő meg 24 éves ffi.)


2013. szept. 21. 16:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
valami kamuság fog kisülni ebből
2013. szept. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
várjál holnapig...
2013. szept. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Varga, Váradi - ugye tudod, hogy nem egyezik a kettő? :)

Ja, egyébként igencsak kamuszaga van a dolognak, de azért várd meg a holnapot.

2013. szept. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

De vajon mit kamuzna? Értelmes, szellemes, (nekem kicsit túl) komoly felfogású srácnak tűnik..


Várok holnapig, nem erről van szó. Megszeretném érteni :)

2013. szept. 21. 16:30
 5/21 anonim ***** válasza:
Ja holnap kiderül, de ha már most kamuzik, szerintem rázd majd le!!!
2013. szept. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
49%
Miközben olvastam a kérdést azt hittem vicc , vagy 12 éves írta de ,hogy 22 évesen te ilyenek járnak a fejedben az már több mint nevetséges.
2013. szept. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Várd ki a holnapot! Majd írd le nekünk,hogy mi történt.(?) :)
2013. szept. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Akkor nevess egyet és örömömre szolgált, hogy meghosszabbíthattam az életedet a nevetéssel ;)


És igen, esélyes lesz a lerázás, mert nekem ez nem így megy.

2013. szept. 21. 16:33
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem neten kell ismerkedni.
2013. szept. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Iwiw adatlapok már Google-ben is kereshetőek. Régebben tényleg nem lehetett, de most már lehet.
2013. szept. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!