Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak állj meg egy percre és...

Csak állj meg egy percre és mosolyogj. Miért olyan komoly mindenki? 20/F

Figyelt kérdés

Mintha mindenkinek lenne ára, azon gondolkozok hogyan tudnak alduni éjjel. Mikor az igazság csak a második és a

hazugság az első. A színjáték átkozottul rejtélyes, feltettettétek a műszempillákat és a sarkaitok nagyon magasak, ráadásul nem tudjátok jól érezni magatokat. Mindenki jobbra néz, aztán mindenki elkapja a tekintetét balra. Érzitek ezt?


2013. szept. 21. 12:28
1 2
 1/17 A legszebb rémálmod ***** válasza:
nincs okom mosolyogni :D
2013. szept. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
miva'?
2013. szept. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
miva annyira slejet vagy a tobbi magadfajta se ker beloled kiti ?
2013. szept. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Valaki legyen szíves fordítsa le magyarra #3 válaszát. :D
2013. szept. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Hát elég költői lett,valljuk be. :D

Nem igazán szűrtem le a lényeget,csak a felét,úgyh jó lenne,ha valaki lefordítaná nekem az egészet (na meg a 3. válaszát is). Köszi. ^^

2013. szept. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
nem mindenki ilyen... szerintem pont azért nem tudják jól érezni magukat, mert nem önmagukat adják. vagy mert túl nagy elvárásokat támaszt a mai média a külsővel szemben és nincsenek megelégedve magukkal.
2013. szept. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
:)
2013. szept. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Én is nehezen értem, de felőlem mosolyoghatunk egyet.:-)
2013. szept. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mert el vannak ba.szva, azért.


Képzeld el ezeket a szituációkat. Egy öregasszony majd megszakad hazafele menet a nehéz bevásárlószatyor cipelése közben. Felajánlod neki hogy egy darabig segítesz vinni. Mi történik? Rablónak néz, és elküld a halál farkára.


Egy alkesz elesik az utcán. Kezet nyújtasz neki, hogy segíts neki felállni. Mi történik? Örülsz, ha nem vágja hozzád a sörösüveget.


Leülsz egy csaj mellé a buszmegállóban, és jókedvűen megkérdezed, mi újság. Jobb esetben úgy tesz mintha meg sem hallaná, rosszabb esetben még be is szól, hogy húzzál már el innen.


De tök érdekes, külföldön valahogy soha nem ezt tapasztaltam.

2013. szept. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#9 Nem tudom te milyen környékről származol, de én itthon se ezt tapasztalom.
2013. szept. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!