Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok szerintetek baj ha...

Lányok szerintetek baj ha ismerkedés terén ilyen vagyok?

Figyelt kérdés

Nem is tudom, hogy hogyan kezdjem, de remélem érthető lesz a kérdésem.

Még sosem volt barátnőm, de lehetett volna.

Csak ami másnak úgymond jó barátnőnek (tisztelet a kivételnek) az nekem nem szóval: nagyon válogatós vagyok.

Tavaly év elején ismerkedtem egy lánnyal kb 2-3 hétig ismerkedtünk és mondta, hogy járni akar velem, de szerintem 2-3 hét nagyon kevés ahhoz, hogy annyira megismerjem, hogy járni is tudjak vele.

És mondtam neki, hogy nem.

Elvileg sírt is miattam, de szerintem csak színjáték volt.

Mivel kb 2-3 nap múlva nála kb 5-6 évvel idősebb barátja lett.

Még szerencsére nem történt közöttünk semmi csak mikor már 3. hete volt, hogy ismerkedtünk mielőtt elköszönt megpuszilt. Én nem pusziltam meg.

Mert az osztályteremben voltunk vagyis abba az osztályban ahova én járok. És szájra is akart puszilni habár az osztálytársaim biztatták, hogy csókoljon meg mert még sosem csókolóztam és nekem az lett volna az első. De mondtam neki, hogy nem.

Talán azért is, mert akkor nem is tetszett nekem. Tudom utólag könnyebb lett volna megmondani neki, hogy nem akarok tőle semmit sem, de így sem jártam rosszul :P

Utána rá kb. 1 hónap múlva látom az osztályban nagy "gyülekezés" van mégpedig az egyik lány körül "gyülekeztek". És amikor úgymond abbahagyták egyik osztálytársam fiú odajön hozzám, hogy szerelmes belém a lány. Evvel az volt a bajom, hogy miért nem a lány mondta el és ha már úgy lett volna esetleg akkor kettesben. Habár nem annyira kedveltük egymást vagyis ő állandóan mikor tudott kötekedett. Erről is beszélt a fiú aki oda jött hozzám szóval a kötekedésről.

Én nekem semmi bajom sem volt a lánnyal mert mikor első nap megláttam meg is tetszett, de a személyisége nagyon nem. Így hát esélyt sem adtam neki. És amikor azon a héten pénteken tesi utolsó óránknak vége volt várakoztam az egyik lány haverommal és odajött a lány és kérdezte ti meg kettesben? És odament a radiátorhoz kb 10m-re tőlünk. És odament hozzá az egyik barátnője is gondolom ő is tudott róla, hogy szerelmes belém... De nem értem miért mondja el mindenkinek miközben rám és rá tartozott volna...

És másnap mivel a hátamnál ült hallottam, hogy rólam volt szó vagyis, hogy odajött hozzám, de nem beszéltem vele. (Talán ha normálisan odajött volna és kérdezte volna tőlem, hogy ráérek-e beszélgetni akkor tuti nem utasítottam volna vissza.)

És ez a történet ennyiben maradt, de azóta már nem is egy barátja volt.

Tegnap előtt várakoztam 6. óra végétől arra aki haza szokott hozni a suliból.

És úgy fél óra elteltével látom 2 lány és egy fiú jön be a suli ajtaján és felém vetik az irányt. Az egyik lány megkérdezte, hogy leülhet-e mondom neki, hogy nyugodtan.

A fiú mondja a lány nevét és, hogy most nincs barátja. Habár nem nekem hanem csak úgy, hogy meghalljam.

És utána mennek a büfébe a fiú és az egyik lány. És kettesben maradtam a lánnyal gondoltam én nem szólalok meg ha majd akar valamit akkor szóljon. (Onnan veszem, hogy akart volna valamit, hogy valami olyasmit hallottam mikor jöttek befelé, hogy ezt megfogom magamnak.)

És mikor már szerintem nem bírta a csendet odament a lányhoz és a fiúhoz és szerintem rólam beszélt.

Utána visszajöttek a büféből ahonnan édességet vettek. És tőlem is kérdezte a lány akivel kettesben maradtam, hogy kérek-e mondtam nem köszi. Mondtam: nem eszek édességet kérdi a fiú miért nem? Mondtam: nem szeretem.

Épp, hogy beindult volna a beszélgetés csak aki szokott hazahozni odajött és mondta, hogy nem tud hazahozni és, hogy mikor jön a vonat kb 13:40 volt az idő és mondtam, hogy 48 kor kivitt gyorsan kocsival az állomásra. Ahelyett, hogy azt mondtam volna, hogy megvárom.

Habár ha tényleg akart volna valamit a csaj akkor megkeresett volna szerintem. Amelyik osztályba ő jár az pont szembe van a mi termünkkel.

És ami alapján mostanában én lányokat keresek amikor nézelődök:

Ne legyen kikenve és lehetőleg magas legyen. De nem baj ha nem annyira magas (na eddig ilyet még nem találtam vagyis a 3 közül egyik sem volt benne habár az utolsót nem annyira figyeltem meg sőt nem is néztem rá még akkor sem mikor édességgel kínált. )

Belsőre: értelmes, okos illetve nem olyan lányt akinek egy napig maximum 1 hétig tart egy kapcsolat.

És olyat akivel nagyon komoly dolgoktól el lehet beszélgetni. ( Az első kettőnek ilyen a stílusa szóval váltogatósok)

Köszönöm, hogy meghallgattatok és azt is ha válaszoltok.

16/F



2013. szept. 20. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Te ezt az egészet hagyd még! Majd pár év múlva jót röhögsz magadon. Tégy annyit, hogy ha tetszik egy lány, próbálkozz nála, aztán ha még se jön be, hagyd. Ennyi lenne a történet.


Kit érdekel hogy 10m-re van a radiátor... stb...


Amúgy egy csaj annak mondja el, hogy szerelmes, akinek akarja. Ez nem csak a te és az ő dolga.... Az, hogy kinek mondja el, csak az ő dolga :PPP

2013. szept. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

első válaszoló: troll

2.-nak köszönöm, de ha egy lány szerelmes egy fiúba akkor nem illik személyesen elmondania és nem pedig mással üzengetni...

2013. szept. 20. 20:52
 3/4 anonim ***** válasza:
És ezt honnan vetted? A szerelemmegmondás kézikönyvből? Illik, illik, de a kis tinilányok még csak próbálkoznak, ahogy te sem vagy egy csődör... Mondom, majd pár év múlva várj el ilyeneket a lányoktól :)
2013. szept. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem olvasok én semmilyen könyvet :D.

Próbálkozni próbálkozhatnak, de sajnos én komoly kapcsolatot szeretnék szóval így szerintem is várok még pár évet.

2013. szept. 20. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!