Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet ebből bármi is?

Lehet ebből bármi is?

Figyelt kérdés
adott vagyok én, egy átlagos 16 éves srác. adott egy lány ugyszint 16éves. előző barátja 18éves volt, kétajtós szekrény. tehát az ilyesmi srácok jönnek be neki.. (hallottam is) így, hogy én nem vagyok kigyúrva lehet bármi is? már találkoztunk, egy közös barátnak hála, akkor beszéltünk pár szót. kedves volt, és aranyos. tegnap ráírtam, fészen is beszélünk, ráadásul egy suliba is járunk. szerintetek?

2013. szept. 20. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Kecske!
2013. szept. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

trololoo.:DD

értelmes választ várnék, kösz.:D

2013. szept. 20. 17:09
 3/3 anonim válasza:

ha számít a kor én 15 vagyok :D nem nagyok se kigyurva nincs nagy dumám, és van egy gyönyörű barátnőm. hogy miért?

szimplán magamat adom, se több se kevesebb.


mivel még nagyon alap szint a ti kapcsolatotok ezért természetesen simán lehet belőle vmi. a lényeg a következő: keresd szinte minden 2 szünetbe és kérdezgess tőle (még ha "falkában is van") és ne légy félős odamenni:D nagy szerencséd van hogy egy suliba jártok DE csak óvatosan, nézz a dolgok mögé...

2013. szept. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!