Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme várnom még rá?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme várnom még rá? Lehet ebből bármi is?

Figyelt kérdés

Van egy barátom interneten, körülbelül két éve. Mivel nagyon messze lakunk egymástól, a találkozó még nem jött össze. Napi szinten beszélgetünk, de úgy érzem hogy az utóbbi időben több is kezdett kialakulni köztünk. Ő ezt meg is erősítette, viszont míg nem találkozunk személyesen, felesleges bármi is. Úgy volt hogy hétvégén 'randevú', de mégsem jött el. (A lehetősége és a feltételek adottak lettek volna az utazásra.) Azt érzem hogy ígérget, de már lépéseket nem tesz, nem akar, vagy nem mer. Fog ez változni?

(Én L/18 Ő F/22)


2013. aug. 29. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor talizzatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azon nem gondolkodtál h szivathat?
2013. aug. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én találkoznék vele, ő is mondja, de amikor cselekedni kéne, inkább elhappolja.
2013. aug. 29. 22:28
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha ennyi időn át szivat, és még nem unja akkor le a kalappal előtte.
2013. aug. 29. 22:29
 5/7 anonim ***** válasza:
18 évesen nem kéne még hónapokat, éveket eltolnod egy olyan pasira aki még a találkozót is halogatja. Találj ki egy határidőt (pl. 1-2 hónap), ha addig nem hajlandó találkozni akkor ne is várj rá, fölösleges.
2013. aug. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ötösnek igaza van! Két év kellett ahhoz, hogy kialakuljon valami, úgy hogy napi szinten beszéltek egymással :S Már régen kellett volna találkoznotok... szerintem kérdezd meg, hogy neki mik a szándékai, mert ez így ebben a formában nem vezet semmi eredményre :/
2013. aug. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem felejtős
2013. aug. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!