Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehet, hogy egy 21 éves...

Hogy lehet, hogy egy 21 éves srácnak nincs szüksége csajra?

Figyelt kérdés
Flörtölget,ismerkedik csajokkal,de kb ennyi. Nem fekteti le őket,de még csak a csókig sem jutnak el,csak találkozgatnak,pedig sok csaj van oda érte mert jó pasi. Neki mégis abból állnak a mindennapjai,hogy dolgozik és sportol (mert van egy hobbija,amit minden nap űz). Gyakran már a lányok "nyomulnak" rá,őt mégsem érdeklik pedig vannak olyan lányok is,akik bejönnek neki. Nem értem...egyáltalán nincs is szüksége csajra?
2013. szept. 17. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy meleg?
2013. szept. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
fél a koppanástól és jól el van a maga kis világában, majd belecsöppen egyszer nem kell félteni
2013. szept. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
esetleg asszexuális,vagy nincs minden rendben lent :/
2013. szept. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok, hasonló a helyzet.

Annyi különbséggel, hogy nem foglalkoznak velem a lányok, de ha foglalkoznának is, akkor sem érdekelne. Nem flörtölgetek, és nem sportolok külön.

2013. szept. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Ugy lehet hogy srácra van szüksége.
2013. szept. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól még nem meleg, mert nincs szüksége.
2013. szept. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
elég baj az, ha valakinek _szüksége_van_
2013. szept. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A flörtölés azért jelzi az igényt a csajokra.


"Neki mégis abból állnak a mindennapjai, hogy dolgozik és sportol (mert van egy hobbija, amit minden nap űz)"


Én is ilyen voltam 16-20 éves koromig. El voltam foglalva.

Nekem nem fért bele az időmbe egy kapcsolat, mert ahhoz, hogy napi 1-2 órát foglalkozzak valakivel, fel kellett volna adni valamit, amit nem akartam.

Flörtölgettem, de csak bulikba. Havi 1-2szer. Hétköznap nem tudtam volna időt szakítani senkire. Anyámnak is adtam egy képet, azt nézze, ha nem lát napközben.


Én tartottam attól, hogy ha lenne csajom és csak hétvégénként egy 3-4 órát lennék vele, nem lenne neki elég. Ezért úgy gondoltam az a fair, ha akkor csajozok, ha tudok velük foglalkozni.


Aztán változtak a dolgok. Lett több időm. Akkor több csaj is jött.

2013. szept. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ideje. Eddig én is szingli voltam, volt időm dolgozni, tanulni, edzeni... most, hogy lett bnőm alig van vmire időm... :/
2013. szept. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy korábban belezúgott egy csajba de hatalmas nagy csalódás lett a vége(pl. megcsalta a csaj) és ezek után nem nagyon bízik meg senkiben!
2013. szept. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!