Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tanácstalan vagyok nagyon,...

Tanácstalan vagyok nagyon, vajon mi lehet a dolog hátterében?! Én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
Régóta beszélgetek egy sráccal azt állítja hogy nagyon tetszem neki és szeretne megváltozni és erre egy normális,kedves,aranyos lányra van szüksége (állítása szerint mint én),csak facebookon beszélgettünk még mindig ő "erőlteti" ezt a tali témát mikor megbeszélünk egy időpontot (2x beszéltünk már meg találkozót) azután már nem is keres,nem is ír..amikor először találkoztunk volna azt mondta hogy nem tudott eljönni mert problémái voltam,megértettem és nem haragudtam rá viszont a 2. tali ami péntekre volt megbeszélve azóta nem keres,nem ír és nem érdeklődik felém,írtam neki tegnapelőtt és tegnap is de nem olvassa el a levelemet és nem is reagál rá!

2013. szept. 16. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagynod kellene szerintem... Facen akar, de élőben meg nem. Ne szivasd magad vele, vannak rendes fiúk is csak észre kell venni őket.
2013. szept. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ne foglalkozz az ilyennel, ne is gondolj rá.
2013. szept. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van,hagynom kéne de van benne valami ami nagyon megfogott és nem akarom veszni hagyni a dolgot!
2013. szept. 16. 15:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Kerulgetett, felkeltette az érdeklődésed és utána le se sz@r. A normál reakció, hogy meg akarsz neki feleni, ergó megfogott. Asszem ezt hívják pszihologianak... Ha ezt direkt csinálja, akkor jó messzire kerüld el, mert nem lehet komolyak a szándékai...
2013. szept. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!