Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg ennyire utálják a...

Tényleg ennyire utálják a lányok az alacsony, vékony alkatú fiúkat, még, ha ezek a fiúk nem ilyen páwák, hanem kedvesek és rendes kapcsoaltra vágynak, akkor is így van ez?

Figyelt kérdés
Nincs önbizalmam, mert mindenki szijda a fajtámat, pedig ez genetika, olyan, mintha valaki magas vagy kövér lesz mondjuk. Én csak szeretném a párom megtalálni, az abaj, hogy sokan támadtak már, mert gondolom könnyebb bántani a kisebbet, mint egy nagy darab kigyúrt vagy kvöér fiút, aki úgyis megveri őket, ha belékötnek. De már egyre kisebb önbizalmam van, hiába csókolóztam már lányokkal, sézpekkel is, valahogy úgy érzem, kevés vagyok nekik, így sosem lett kapcsolatom még, szóval nem volt igazi járásban részem, csak egy távkapcsolatom volt egyébként eddig, de úgy, hogy sosem tudtunk találkozni.
2013. szept. 15. 20:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A lányok alaptermészete és a korszellem sajnos ilyen. A társadalom díjazza az erőszakot (az erősebb kutya bäszik), azonkívül meg minden csajra jut 10 pasi, simán megteheti hogy natív taplóságból azt küldjön el a halálfszára akit akar, és naná hogy mindig egy pénzes fószerrel jön össze :)
2013. szept. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Figyelj!

Légy talpraesett, és ne add fel azt a lehetőséget, hogy párkapcsolatot tudj kialakítani valakivel!

Meg még attól függetlenül nem kötelező beregisztrálnod magad bármilyen fajta társkereső oldalra, mert az veszélyes lehet.

Próbáld meg magad elfogadni olyannak, amilyen vagy!

Ne törődj azokkal a lányokkal akik téged lenéznek, a kinézeted miatt!

Mostanság egyre több az olyan lány kamaszkorban, meg fiatalkorban, aki csakis az olyanfajta fiúk után vágyik, akik kigyúrtak, és anyagilag tehetősebbek, és nem a belső tulajdonság számít nekik a lányoknál/nőknél, hanem a számukra legvonzóbb kinézet, illetve a külső tulajdonság.

Meg még valamit mondok neked: reménykedj abban, hogy egyszer biztos találsz magadnak olyan normális párkapcsolatba illő társat, úgy értem aki elfogad téged, meg akit te is elfogadsz!

Egyszer eljön neked ez az életedben, úgyhogy ne aggódj!

2018. máj. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!